سمنان

لزوم تجهیز ساختمان‌های نوساز به بستر فیبرنوری

لزوم تجهیز ساختمان‌های نوساز به بستر فیبرنوری

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان، در این دیدار که به مناسبت روز مهندس انجام شد، مهندس مجید دارائی ضمن تبریک این روز، تصریح کرد: یکی از ویژگی‌های بارز مهندس، تولید فکر و ایده در راستای ارتقاء کیفیت خدمات فنی و مهندسی با هدف تأمین امنیت و آرامش مردم است و اگر این تولید فکر با تدبیر، خلاقیت و تعهد همراه باشد، بی‌تردید انتظارات از این قشر پرتلاش برآورده خواهد شد.

مهندس دارائی با اشاره به مزایای سرویس فیبرنوری در منازل با عنوان FTTH و خدماتی نظیر تلفن ثابت و اینترنت پرسرعت بر بستر فیبرنوری، همکاری و همراهی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان را در نظارت و تأیید فعالیت‌های احداثی با هدف تجهیز ساختمان‌های در دست احداث به تکنولوژی فیبرنوری خواستار شد.

مدیر مخابرات منطقه سمنان با اشاره به اهمیت تقویت روابط همکاری دو سویه مجموعه مخابرات و نظام مهندسی، اظهار امیدواری کرد با گسترش این تعاملات، گام‌های مؤثری در امر خدمت‌رسانی، امنیت و رفاه حال هم‌استانی‌های عزیز برداشته شود.

در ادامه رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان، ضمن خوش‌آمدگویی و ابراز خرسندی از برگزاری این دیدار، آشنایی مهندسان با تکنولوژی‌های نوین ارتباطی و به کارگیری آن در امر ساخت و ساز را ضروری دانست.

مهدی حکیمی بالابردن سطح دانش مهندسان عضو سازمان، حرکت به سمت استفاده از ابزارهای نوین و بهره‌برداری از ساختمان‌های هوشمند، با رعایت کلیه قوانین ایمنی را از مهم‌ترین اولیت‌های سازمان برشمرد و از تعامل با مخابرات استان در امر آموزش فراگیر اعضای سازمان در حوزه ارتباطات در شاخه مهندسی ساختمان خبر داد.

۴۶

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا