سمنان

تعداد کاربران فن بازار استان سمنان ۴۵ درصد افزایش داشت

تعداد کاربران فن بازار استان سمنان ۴۵ درصد افزایش داشت

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین استان سمنان مهدی رحمانیان با اعلام این خبر افزود: با ثبت‌نام ۶۵ کاربر از ابتدای فروردین تا پایان تیر امسال، تعداد کاربران سایت فن‌بازار منطقه‌ای استان سمنان به ۳۵۵ کاربر رسید.

وی با اشاره به شناسایی ۲۷ مورد نیاز فناورانه واحدهای صنعتی استان سمنان، تصریح کرد: از ابتدای سال تا پایان تیر ماه، ۲۷ نیاز فناورانه شناسایی شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۵۵ درصد افزایش داشت.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌‎های صنعتی استان سمنان ابرازداشت: ۳۵ نیاز فناورانه واحدهای صنعتی استان در این مدت رفع شد که بیانگر افزایش ۱۰۰ درصدی رفع نیازهای فناورانه بنگاه‌های تولیدی استان دارد.

رحمانیان یادآور شد: تاکنون ۸۴ واحد صنعتی فناور و دانش‌بنیان در سایت فن‌بازار منطقه‌ای استان سمنان ثبت شد که ۵ واحد مربوط به امسال بوده است.

۱۴۳ محصول در بخش‌های مختلف نرم‌افزاری، الکترونیکی، معدنی، فلزی، شیمیایی، پزشکی و دارویی توسط این واحدهای دانش‌بنیان و فناور در سایت http://semnan.techmart.ir به ثبت رسیده است.

فعالیت فن‌بازار منطقه‌ای در ۲ بخش بازار فیزیکی و بازار مجازی است و سرعت‌بخشی در فرآیند مبادله فناوری بین عرضه‌کنندگان و متقاضیان فناوری از اهداف راه‌اندازی فن‌بازار مجازی می‌باشد.

سامانه فن‌بازار فرصتی را برای صاحبان فناوری محصولات فراهم می‌کند تا محصول خود را معرفی کنند.آشنایی متقاضیان فناوری با محصولات عرضه شده و بیان نیازهای فناورانه به تولیدکننده محصولات فناور از دیگر ویژگی‌های این سایت مجازی است.

46

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا