سمنان

۹۱ باب مدرسه و ۵۷۴ کلاس درس توسط خیرین مدرسه ساز در استان سمنان در حال احداث می باشد

۹۱ باب مدرسه و ۵۷۴ کلاس درس توسط خیرین مدرسه ساز در استان سمنان در حال احداث می باشد

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان ،هاشمی استاندار سمنان در جشنواره خیرین مدرسه ساز استان سمنان گفت مجمع خیرین مدرسه ساز، وسیع ترین و بزرگترین سازمان مردم نهاد در سطح کشور است که بسیار زیبا درخشیدند.

وی ادامه داد بیش از ۳۰ درصد دانش آموزان کشور در فضاهایی که توسط خیرین مدرسه ساز ساخته شده در حال تحصیل هستند که شامل دورترین و محروم ترین نقاط نیز می باشد.

هاشمی افزود در حوزه اموزش و پرورش هزینه کرد اعتبارات، سرمایه گذاری برای توسعه و پیشرفت آینده کشور است و خیرین مدرسه ساز، اداره کل آموزش و پرورش و اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس، سه ضلع مثلث پیشرفت امر مدرسه سازی و آموزش است.

استاندار سمنان بیان داشت در بحث سفر ریاست محترم‌ جمهوری به استان، بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه های نیمه تمام آموزشی و مدرسه سازی اختصاص یافت که در این مسیر گام بر می داریم و در حال حاضر تعداد ۹۱ باب مدرسه با ۵۷۴ کلاس درس با اعتباری بالغ بر ۱۳۶ میلیارد تومان در سطح استان توسط خیرین مدرسه ساز در حال احداث است.

وی در پایان گفت انشالله با تلاش ها و اقدامات صورت گرفته و همت بیش از پیش خیرین بزرگوار مدرسه ساز، در سطح کشور و استان مدارس خشتی و گلی نداشته باشیم.

گفتنی است در این مراسم علاوه بر اجرای گروه سرود و فروش نقاشی یک دانش آموز ناشنوا به مبلغ پنجاه میلیون ریال و قرائت زیبا دو دانش آموز از خیرین مدرسه ساز تجلیل به عمل آمد و استاندار سمنان تندیس شهید سلیمانی را به خانواده شهید مدافع حرم حمزه ای اهدای نمود

۴۶

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا