سمنان

۳ عنوان برگزیده کشوری برای کودکان دبستانی استان سمنان در عهد با حاج قاسم

۳ عنوان برگزیده کشوری برای کودکان دبستانی استان سمنان در عهد با حاج قاسم

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان؛ فاطمه عبیری با اعلام این خبر افزود: معاونت آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با همراهی اداره کل شاهد و امور ایثارگران در راستای انتقال مبانی و ارزش های مکتب زنده و همیشه پویایِ حاج قاسم به فرزندان و کودکان ایران اسلامی اقدام به برگزاری اولین جشنواره عهد کودکان دبستانی با حاج قاسم نمود.
وی ادامه داد: براین اساس از پنجم تا پانزدهم آذرماه جاری عنوان کودکان دبستانی و حاج قاسم در قالب موضوع انشاء و نگارش دانش آموزان دوره ابتدایی مطرح و کودکان علاقمند می بایست دل نوشته های خود با حاج قاسم و روایت و تصور خود از سردار شهید را نوشته و درنهایت این نوشته ها را در قالب یک فایل صوتی کوتاه از طریق پیام رسان شاد ارسال کنند.
سرپرست معاونت آموزش ابتدایی استان گفت: از شش اثر منتخب استان که به مرحله کشوری راه یافت، ۳ اثر در جمع برترین ها و برگزیدگان کشوری قرار گرفت و موفق به کسب رتبه شد.
به گفتۀ این مقام مسؤول؛ دانش آموزان حنانه اسماعیلی از شاهرود، مهسا چلیکی از مهدی شهر و فاطمه عبدالهی از گرمسار برگزیدگان کشوری این جشنواره هستند.
گفتنی است: اختتامیه این جشنواره و رویداد فرهنگی پنج شنبه این هفته به میزبانی استان کرمان و در جوار مزار مطهر شهدای آن دیدار و سپهبد شهید قاسم سلیمانی برگزار خواهد شد و منتخبان استان سمنان نیز در آن برنامه شرکت کرده و مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.

۴۶

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا