سمنان

۲۳ زمین چمن ،۷ سالن ورزشی و ۸ کلاس ویژه درس تربیت بدنی از هدف گذاری های مهم استان سمنان

۲۳ زمین چمن ،۷ سالن ورزشی و ۸ کلاس ویژه درس تربیت بدنی از هدف گذاری های مهم استان سمنان

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان ، دکتر ریواده معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان در آئین افتتاح زمین چمن در هنرستان بهرامی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای فرهنگی و دانش آموز استان بیان داشت: خبر افتتاح این پروژه های ورزشی بسیار خوشایند می باشد به خصوص که در این زمان کوتاه به بهره برداری رسیده باشد ؛ ۲۳ زمین چمن ،۷ سالن ورزشی و ۸ کلاس ویژه درس تربیت بدنی از هدف گذاری های مهم استان سمنان در زمینه ورزش می باشد.

وی در ادامه افزود: با توجه به شعار عمل‌گرایی دولت آیت الله رئیسی، نیاز به توجه به حوزه فرهنگی و سلامت در بین ۱۳۱ هزار دانش آموز استان بسیار پررنگ تر می باشد و در همین راستا در عرض چند ماه بیش از ۱۶ هزار متر مربع فضای ورزشی به کمک استفاده از ظرفیت های استان ایجاد شد که این خود دستاورد بسیار بزرگی است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین راهبردها در استان راه اندازی مراکز استعدادیابی است به ویژه در ورزش قهرمانی؛ امروز باید هنرستان شهید بهرامی به عنوان یک مرکز استعدادیابی ورزشی معرفی شود تا با استفاده از زیرساخت ها و ظرفیت های دیگر دستگاه ها به این ضرورت جامع عمل پوشاند.

دکتر خالقی مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان هم در این برنامه عنوان داشت: طرح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی طی دو ماه گذشته در استان شروع به کار کرده و با هدف گذاری و تلاش مسئولان استانی موفق به صعود ۲۰ پله ای در سطح کشور شدیم.

وی در ادامه افزود :هدف‌گذاری‌های آموزش و پرورش استان در مجموع ۲۳ پروژه زمین چمن در استان تا فرا رسیدن دهه فجر خواهد بود که امروز ما شاهد افتتاح ۹ پروژه درسطح استان می باشیم.

وی در ادامه ضمن اشاره به هنرستان بهرامی به عنوان تنها مدرسه دارای رشته تربیت بدنی در مرکز استان خاهان توجه ویژه مسئولین جهت زمینه سازی مناسب برای تقویت این رشته در مرکز استان شد.

۴۶

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا