اخبار استانها

100 درصد شبکه فشار ضعیف روستاهای شهرستان مهدیشهر به کابل خودنگهدار تبدیل شده است

100 درصد شبکه فشار ضعیف روستاهای شهرستان مهدیشهر به کابل خودنگهدار تبدیل شده است

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان وی با اشاره به این که سالانه به طور میانگین ۷۰۰ مشترک به شماره اشتراک های برق می شهرستان اضافه می شود افزود: در طی سال گذشته ۳۴۰ پروژه عمرانی برق رسانی با سرمایه گذاری به مبلغ ۶۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است.

حسینی نژاد با اظهار این که تلفات شبکه توزیع برق استان، شش درصد است یادآور شد: نرخ انرژی تامین نشده 67 صدم و میانگین مدت زمان خاموشی مشترکان استان ۹۷ صدم در روز برآورد شده، به عنوان دو شاخص مهم دیگر است که با تلاش همکاران این شرکت به دست آمده و امیدواریم همواره بتوانیم در کاهش این شاخصها که ارتباط مستقیم با رضایت مندی مردمی دارد، موفق باشیم.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان، موضوع مدیریت مصرف برق برای گذر از پیک بار تابستان، به ویژه همکاری دستگاه های اجرایی را مورد تاکید قرار داده و تصریح کرد: پرداخت مطالبات جاری و معوق ادارات، مقوله ی مهمی است که نیازمند حمایت مسئولین در این زمینه هستیم تا بتوانیم تعهداتمان را به موقع اجرایی نماییم.

فرماندار شهرستان مهدیشهر با بیان این که دستگاه‌های اجرایی در میدان عمل مشغول خدمت هستند گفت: برق به عنوان دستگاه خدمت رسانی است که یک لحظه وقفه در خدمات آن، در رفاه مردم تاثیر گذار است و خوشبختانه عملکرد برق با تلاش کارکنان خدوم و پرتلاش این مجموعه، مایه خرسندی و رضایت مندی است.

مهدی شیردل با اشاره به این که اختصاص ۲۲ درصد شبکه فشار ضعیف شهرستان به نسبت استان، با توجه به پراکندگی روستاها، بیانگر اهتمام تلاشگران صنعت برق به روستا ساکنان روستاها محسوب می‌شود خاطرنشان کرد: در بخش روشنایی معابر، اقدامات مناسبی صورت گرفته و می بایست نسبت به این مهم، توجه بیشتری صورت پذیرد.

وی با تاکید بر این که همراه نمودن مردم در تصمیمات، باعث تسهیل در امور می شود اضافه کرد: به منظور رونق بیشتر در کارها، می باید پایلوت بسته های اعتباری باشیم و خدمت بی منت همواره باید سرلوحه امور ما باشد.

48

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا