سمنان

۹۳ طرح و پروژه جهاد کشاورزی استان سمنان به بهره‌برداری می‌رسد

۹۳ طرح و پروژه جهاد کشاورزی استان سمنان به بهره‌برداری می‌رسد

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان، محمدرضا قاسمی در نشست خبری با اصحاب رسانه که به مناسبت هفته جهاد کشاورزی برگزار شد اظهار داشت: از این تعداد طرح ۱۱ طرح و پروژه مربوط به حوزه‌های اقتصادی و ۸۲ طرح و پروژه از نوع عمرانی است که در این هفته آماده بهره‌برداری رسمی شده است.

وی با اشاره به اعتبار هزینه شده برای این پروژه‌ها افزود: این پروژه‌ها با صرف ۱۴۲ میلیارد و ۴۰۲ میلیون تومان اعتبار در هفته جهاد کشاورزی افتتاح می‌شود.

سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با بیان اینکه برای ۸۲ طرح و پروژه عمرانی قابل افتتاح در هفته جهاد کشاورزی در این استان بیش از ۲۸ میلیارد و ۲۰۲ میلیون تومان هزینه شده است بیان کرد: از این میزان بیش از ۲۴ میلیارد و ۸۶۸ میلیون تومان از محل کمک‌های بلاعوض دولتی و بیش از سه میلیارد و ۳۳۴ میلیون تومان از محل خودیاری بهره‌برداران بخش کشاورزی تأمین شده است.

قاسمی از هزینه کرد بیش از ۱۱۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان برای تکمیل و بهره‌برداری از ۱۱ پروژه اقتصادی هفته جهاد کشاورزی در استان سمنان خبر داد و گفت: ۱۰۹ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان از این مبلغ را آورده بخش خصوصی، ۷۵۵ میلیون تومان آن را کمک بلاعوض دولتی تشکیل داده و چهار میلیارد تومان آن نیز از طریق تسهیلات بانکی تأمین شده است.

وی اضافه کرد: با افتتاح این طرح‌ها برای ۵۳۵ نفر فرصت شغلی ایجاد شده و سبب تثبیت ۹۴۲ شغل می‌شود. همچنین یک هزار و ۸۶۷ خانوار نیز از مزایای این طرح‌ها بهره‌مند می‌شوند.

سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با بیان اینکه در این هفته حدود ۵۰ برنامه در سطح استان اجرا می‌شود تصریح کرد: تقدیر از تولیدکنندگان برتر بخش کشاورزی استان، برپایی میز خدمت در نماز جمعه، دیدار با خانواده‌های شهدای جهادگر استان و تقدیر از نمونه‌های استانی در بخش کشاورزی بخشی از برنامه‌های این سازمان در هفته جهاد کشاورزی است.

۴۶

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا