سمنان

۸ پروژه گازرسانی استان سمنان افتتاح می شود

۸ پروژه گازرسانی استان سمنان افتتاح می شود

به گزارش حبرگزاری recive استان سمنان؛ در آستانه هفته دولت سیدجواد حقیقت حسینی مدیرعامل این شرکت با اشاره به سهم ۷۰ درصدی مصرف گاز استان در بخش نیروگاه و صنعت، گفت: در هفته دولت سال جاری ۷ پروژه گازرسانی به واحدهای تولیدی، صنعتی، کشاورزی با هزینه ای بالغ بر ۳۱۲ میلیارد ریال و ۱ پروژه گازرسانی روستایی(روستای سوداغلن از توابع شهرستان آرادان) با هزینه ای بالغ بر ۱۳ میلیارد ریال مورد افتتاح و بهره برداری قرار می گیرد.

وی افزود: در حال حاضر ۱۰۰ درصد جمعیت شهری و ۹۱ درصد جمعیت روستایی استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.

حقیقت حسینی به بخشی از عملکرد شرکت گاز استان سمنان در حوزه گازرسانی و در طی مدت یک سال اخیر اشاره کرد و افزود: طی یک سال گذشته، ۸ روستای استان با تعداد ۲۴۰۶ اشتراک از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند؛ همچنین بیش از ۱۹۹ کیلومتر شبکه زیرساخت گاز و در مجموع ۷۱۲۵ اشتراک گاز طبیعی ویژه واحدهای تولیدی، صنعتی و کشاورزی در سطح استان سمنان اجرا شد.

حقیقت حسینی در خصوص اینکه ۱۲ پروژه گازرسانی روستایی دیگر تا پایان سال ۱۴۰۲ به بهره برداری می رسد، گفت: با اجرای پروژه های در دست اقدام، ضریب نفوذ گاز در روستاهای استان به ۹۲ درصد خواهد رسید.

گفتنی است؛ ساختمان پست امداد اداره گاز شهرستان میامی با هزینه ای بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال در هفته دولت سال جاری مورد افتتاح قرار می گیرد.

46

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا