خراسان رضوی

۳۶ هزار و ۷۳۶ بازرسی ازمراکز تولید و عرضه کالا درخراسان رضوی

۳۶ هزار و ۷۳۶ بازرسی ازمراکز تولید و عرضه کالا درخراسان رضوی

به گزارش recive از خراسان، بخش علی بیاتی قله زو گفت: افزایش نظارت و بازرسی در راستای اجرای مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها در خراسان رضوی صورت گرفته و در طول این مدت ۲ هزارو چهارصدو سی ودو تیم و با تعداد ۴ هزار و پانصدو هجده نفر روز مشارکت داشته اند.

کارشناس مسئول بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی اظهار داشت: در راستای اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها و به منظور رصد بازار و به لزوم تشدید نظارت بر قیمت ها و شبکه توزیع کالاها جهت اجرای هرچه بهتر این طرح، تشدید بازرسی ها با ظرفیت تمامی نیروی انسانی دستگاههای هم خانواده صمت و همچنین اتاق اصناف، بسیج اصناف و حافظان نظام در مرکز و سراسر شهرستانهای استان خراسان رضوی از هجدهم اردیبهشت آغاز شده وکماکان ادامه دارد.

بیاتی قله زو افزود: در قالب این طرح تیم‌های نظارتی جهت رصد میزان موجودی کالاهای اساسی مردم و نحوه توزیع آن ها به سطح بازار، انبارها و فروشگاه ها اعزام می‌شوند و در صورت مشاهده کمبود کالایی بلافاصله ورود کرده و مسئله را حل می کنند.

وی خاطرنشان کرد: تشدید نظارت بر بازار علاوه بر جلوگیری از انجام تخلفات صنفی، احتکار یا مواردی از این قبیل، سبب اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها، به بهترین نحو و کمترین تبعات می شود.

بیاتی قله زو درخاتمه گفت : تمام اهتمام خود را درسازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان رضوی بکار می گیریم تا بااجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها کام مردم عزیزمان شیرین شود.

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا