اصفهان

۲۴ بیمار مبتلا به کرونا از بیمارستانهای اصفهان ترخیص شدند/ فوت یک بیمار

۲۴ بیمار مبتلا به کرونا از بیمارستانهای اصفهان ترخیص شدند/ فوت یک بیمار

به گزارش recive از اصفهان، بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از روز ۱۰ خرداد تا امروز ۱۱ خرداد تعداد ۳۷۰ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه مراجعه کرده‌اند که از این تعداد ۳۶ بیمار مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شده است و در این بازه زمانی ۲۹ نفر در مراکز درمانی بستری شده‌اند.

در حال حاضر نیز ۱۰۷ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند که ۲۰ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار گرفته‌اند.

همچنین طی ۲۴ ساعت اخیر نیز ۴۷ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

در شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان طی ۲۴ ساعت گذشته یک فوتی کرونایی ثبت شده که مبتلای مشکوک به این بیماری است.

همچنین طبق اعلام این نهاد از ابتدای پاندمی کرونا تاکنون یک میلیون و ۴۷۳ هزار و ۷۸۷ بیمار قطعی و مشکوک کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کردند که از این تعداد ۴۸۹ هزار و ۵۷۰ نفر بیمار قطعی مبتلا به کرونا بوده‌اند.

از ابتدای آغاز این پاندمی ۱۸ هزار و ۴۱۳ بیمار مشکوک و قطعی مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان جان خود را از دست دادند که ۱۱ هزار و ۶۸۳ فوتی قطعی و ۶ هزار و ۷۳۱ نفر فوتی مشکوک به کرونا بوده‌اند.

۱۳۹ هزار ۶۳۸ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

۴۸

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا