اصفهان

۲۱۹ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی اصفهان بستری هستند/فوت ۳ بیمار مشکوک

۲۱۹ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی اصفهان بستری هستند/فوت ۳ بیمار مشکوک

به گزارش recive از اصفهان، بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از روز چهارشنبه ۳۱ فروردین تا امروز یکم اردیبهشت تعداد ۷۵۷ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه مراجعه کرده‌اند که از این تعداد ۱۱۹ بیمار مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شده است و در این بازه زمانی ۶۰ نفر در مراکز درمانی بستری شده‌اند.

در حال حاضر نیز ۲۱۹ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند که ۳۰ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار گرفته‌اند.

همچنین طی ۲۴ ساعت اخیر نیز ۶۵ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

در شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان طی ۲۴ ساعت گذشته موارد فوت شده ناشی از کرونا سه نفر گزارش شده که هر سه نفر مبتلای مشکوک بوده‌اند.

همچنین طبق اعلام این نهاد از ابتدای پاندمی کرونا تاکنون یک میلیون و ۴۵۳ هزار و ۵۸ بیمار قطعی و مشکوک کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کردند که از این تعداد ۴۸۷ هزار و ۶۷۷: نفر بیمار قطعی مبتلا به کرونا بوده‌اند.

از ابتدای آغاز این پاندمی ۱۸ هزار و ۳۲۶ بیمار مشکوک و قطعی مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان جان خود را از دست دادند که ۱۱ هزار و ۶۵۶ فوتی قطعی و ۶ هزار و ۷۷۰ نفر فوتی مشکوک به کرونا بوده‌اند.

۱۳۸ هزار و ۳۱ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا