اصفهان

۱۶ بیمار کرونایی در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستانهای اصفهان/یک نفر فوت شد

۱۶ بیمار کرونایی در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستانهای اصفهان/یک نفر فوت شد

به گزارش recive از اصفهان، بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از روز هفت اردیبهشت تا امروز هشتم اردیبهشت تعداد ۳۸۷ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه مراجعه کرده‌اند که از این تعداد ۱۶ بیمار مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شده است و در این بازه زمانی ۳۴ نفر در مراکز درمانی بستری شده‌اند.

در حال حاضر نیز ۱۱۳ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند که ۱۶ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار گرفته‌اند.

همچنین طی ۲۴ ساعت اخیر نیز ۵۲ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

در شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان طی ۲۴ ساعت گذشته یک فوتی کرونایی ثبت شده که مبتلای قطعی به این بیماری است.

همچنین طبق اعلام این نهاد از ابتدای پاندمی کرونا تاکنون یک میلیون و ۴۷۲ هزار و ۱۵۴ بیمار قطعی و مشکوک کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کردند که از این تعداد ۴۸۹ هزار و ۴۲۳ نفر بیمار قطعی مبتلا به کرونا بوده‌اند.

از ابتدای آغاز این پاندمی ۱۸ هزار و ۴۰۹ بیمار مشکوک و قطعی مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان جان خود را از دست دادند که ۱۱ هزار و ۶۸۱ فوتی قطعی و ۶ هزار و ۷۲۸ نفر فوتی مشکوک به کرونا بوده‌اند.

۱۳۹ هزار ۵۹۰ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

۴۸

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا