اصفهان

۱۳۲ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستانهای اصفهان بستری هستند

۱۳۲ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستانهای اصفهان بستری هستند

به گزارش recive از اصفهان، از امروز ۶ خرداد ماه، ۱۱ شهرستان در استان اصفهان با وضعیت آبی و ۱۳ شهرستان استان اصفهان در وضعیت زرد کرونایی ثبت شدند.

شهرستان‌های اردستان، بوئین میاندشت، تیران و کرون، چادگان، خوانسار، خور، دهاقان، سمیرم، فریدن، فریدون‌شهر، مبارکه، نائین و نطنز در وضعیت زرد و خطر متوسط کرونا طبقه بندی می شوند.

همچنین در حال حاضر اصفهان، آران و بیدگل، کاشان، برخوار، خمینی‌شهر، شاهین‌شهر، شهرضا، فلاورجان، گلپایگان، لنجان و نجف‌آباد در وضعیت آبی کرونا قرار دارند و هیچ شهرستانی در استان اصفهان در وضعیت قرمز و نارنجی کرونا ثبت نشده است.

بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از روز ۶ اردیبهشت تا امروز هفتم اردیبهشت تعداد ۱۱۶ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه مراجعه کرده‌اند که از این تعداد سه بیمار مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شده است.

در حال حاضر نیز ۱۳۲ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند که ۲۱ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار گرفته‌اند.

همچنین طی ۲۴ ساعت اخیر نیز ۱۴ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

در شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان طی ۲۴ ساعت گذشته فوتی کرونایی ثبت نشده است.

همچنین طبق اعلام این نهاد از ابتدای پاندمی کرونا تاکنون یک میلیون و ۴۷۱ هزار و ۷۶۷ بیمار قطعی و مشکوک کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کردند که از این تعداد ۴۸۹ هزار و ۴۰۷ نفر بیمار قطعی مبتلا به کرونا بوده‌اند.

از ابتدای آغاز این پاندمی ۱۸ هزار و ۴۰۶ بیمار مشکوک و قطعی مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان جان خود را از دست دادند که ۱۱ هزار و ۶۷۹ فوتی قطعی و ۶ هزار و ۷۲۷ نفر فوتی مشکوک به کرونا بوده‌اند.

۱۳۹ هزار ۵۴۷ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

۴۸

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا