اصفهان

۱۲ طلافروش اصفهانی قربانی خیانت در امانت/سارق به دام افتاد

۱۲ طلافروش اصفهانی قربانی خیانت در امانت/سارق به دام افتاد

به گزارش recive از اصفهان به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محمدرضا میرحیدری اظهار کرد: درپی وصول پرونده شکایت ۱۲ نفر از طلافروش‌های شهر اصفهان مبنی بر سرقت ۵۰ کیلو طلا از آنها و متواری شدن سارق، موضوع شناسایی عامل این سرقت در دستور کار مأموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان، قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات علمی و تخصصی صورت گرفته مشخص شد فردی که در زمینه انتقال طلاها به صورت کیفی فعالیت می‌کرده و با طلافروش‌ها در این خصوص همکاری داشته است، به صورت حرفه‌ای اقدام به خیانت در امانت و تحصیل مال از طریق نامشروع به مبلغ ۶۵۰ میلیارد ریال کرده و سپس متواری شده است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه متهم هیچ‌گونه اثری از خود برجای نگذاشته بود، ادامه داد: سرانجام با تلاش شبانه‌روزی و جست‌وجوهای پیچیده و هوشمندانه مأموران، مخفیگاه فرد مذکور در یکی از شهرستان‌های استان شناسایی شد و مأموران طی یک عملیات ضربتی به محل اعزام شدند و نسبت به دستگیری وی اقدام کردند.

وی با بیان اینکه متهم هنگام دستگیری با مأموران درگیر شده بود، خاطرنشان کرد: فرد مذکور با شکایت مال‌باختگان برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

۴۸

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا