سیاسی

 کنایه سنگین به رضایی / خسته نشدید «حاج محسن» …

 کنایه سنگین به رضایی / خسته نشدید «حاج محسن» …

کاربری (مجتبی لطفی) با عنوان: «طلبه، نویسنده و جانباز جنگ» در توئیتر می‌نویسد: «دوست جانبازم و برادر دو شهید؛ محسن رضایی را در حرم حضرت معصومه(ع) دیده و به وی می‌گوید: چه شد قول و قرارها؟ این چه وضع اقتصادی است؟ او گفت: دعا بفرمایید. گفتم: دعا! وعده‌های شما چه شد این بود اداره کشور؟ سردار گفت: دعا بفرمایید… و سردار تسبیح بزرگی در دست داشت.»

حاج محسن عزیز؛ دعاگر چاره ساز است چرا دولت عوض شد؟! اصلاً وقتی اقتصاد که پیچیده‌ترین بحث حکمرانی است با دعا قابل حل است لابد بقیه‌ی امور با چهارتا «امن یجیب» درز گرفته می‌شود (!) یک لحظه فکر نکردید این همه داستان برای رئیس جمهور شدن با این همه دستگاه مجری و مرتبط چرا باید هر چهار سال یک‌بار انتخابات برگزار کنند آن هم وقتی مشکلات پیچیده اقتصادی با دعا حل می‌شود؟! حاج محسن به مخاطب خود گفته: دعا بفرمایید (!) خیلی هم عالی، اما به این پرسش جواب بدهد که اگر به کارگشایی دعا در مباحث اقتصادی اعتقاد دارد چرا در بین این همه رشته‌ی دانشگاهی و حوزوی، یک راست راهی رشته‌ی اقتصاد شده است؟

خسته نشدید از این همه حاشیه سازی؟ کی می‌خواهید آرام و قرار بگیرید؟ اصلاً همه‌ی این‌ها به کنار، نگران فردا و فرداهای خود، نگران قضاوت تاریخ، نگران نام و نشانی که از شما در این برهه بر جای می‌ماند نیستید؟ یا هستید اما دل‌تان می‌خواهد تا آخرین نفس در همین مسیر گام بردارید…؟!

بیشتر بخوانید:

رضایی: آرزوی «پیشرفت و رفاه» مردم آفریقا را داریم/ با آنان «بانک» تاسیس کنیم

انتقاد محسن رضایی از «سکوت برخی خواص» / بارها، «اشک رهبری» برای یتیمان و محرومان را دیده‌ام

وضعیت محسن رضایی و تیم اقتصادی بعد از بحران ارزی اخیر/ عبور از رئیسی اوضاع را از کنترل خارج می‌کند

طعنه سنگین دلاری به «دکتر محسن رضایی» معاون اقتصادی رئیسی

۲۱۲۲۰

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا