اخبار ورزشی

کمیته اخلاق، تکلیف شهره موسوی را مشخص می‌کند

کمیته اخلاق، تکلیف شهره موسوی را مشخص می‌کند

به گزارش خبرگزاری recive؛ حسن کامرانی‌فر، دبیرکل فدراسیون فوتبال امروز(سه‌شنبه) پس از برگزاری مجمع این فدراسیون اظهار کرد: تمام اعضای مجمع درباره مسائل روز فوتبال تصمیم‌گیری کردند. از اعضای مجمع تشکر می‌کنم که تمام دغدغه‌شان فوتبال است. تمام کسانی که در فدراسیون فوتبال هستیم باید بیش‌تر تلاش کنیم و برای موفقیت تیم‌ملی تلاش کنیم. امروز یک روز خوب برای فوتبال بود. من خودم از تصمیمات جلسه امروز درباره عزیزی خادم ناراحت هستم. به هر حال فوتبال است و باید تصمیم‌گیری انجام شود. مجمع تصمیماتی گرفت که به ادامه فوتبال کمک می‌کند. در بحث ریاست فدراسیون و در بحث عزیزی که از هیات رییسه خارج شد، من فقط مجری بودم. امیدوارم فوتبال مسیرش را پیش برود.

او درباره از حدنصاب خارج شدن هیات رییسه با عزل سراجی گفت: اتفاقات خوبی که رخ داد این بود که هشت شهریور مجمع انتخاباتی انجام می‌شود و به همین دلیل نیاز به مصوبه هیات رییسه نداریم. باتوجه به فردی که از هیات رییسه جدا شد، هیات رییسه می‌تواند تا انتخابات نفر اضافه کند. این نفر در اولین جلسه مشخص می‌شود. بحث نایب رییس بانوان خارج از فوتبال است و ما نمی‌توانیم درباره آن تصمیم‌گیری کنیم.

دبیرکل فدراسیون فوتبال درباره وضعیت شهره موسوی، نایب رییس بانوان این فدراسیون که در حال حاضر در زندان به سر می‌برد، توضیح داد: این سوال شما جنبه حقوقی دارد و اجازه دهید من جواب ندهم. ولی بندی در کمیته اخلاق است که این کمیته می‌تواند به ماجرای نایب رییس بانوان ورود کند. او در جلسه امروز غایب بود.

کامرانی‌فر درباره فراهم کردن بازی دوستانه برای تیم‌ملی و کنسل شدن آن‌ها گفت: ما مسیرهای مختلفی را پیش رفتیم و برای بیش از ۱۰ بازی صحبت کردیم. ما یک قرارداد هم بستیم و کنسل شد. این که چرا بازی‌ها باوجود داشتن قرارداد لغو می‌شوند،‌ خارج از اختیارات ماست. تیم‌ملی عازم قطر است و بازی تدارکاتی خواهد داشت. اجازه دهید نام بازی دوستانه را نگویم.

او با تایید این که کنگو، الجزایر و کامرون در بین گزینه‌های بازی دوستانه هستند، بیان کرد: باور کنید که در این چند روز به محض این که بازی دوستانه کانادا کنسل شد، تلاش کردیم که بازی جدید جایگزین کنیم.

دبیرکل فدراسیون فوتبال درباره فشارهایی که این مدت تحمل کرد، بیان کرد: من از کسی گلایه ندارم. موضوعاتی که علیه من مطرح شد، گلایه‌ای ندارم و حتما حق من است. امروز ساعت ۹ صبح برای من وقت دادگاه گرفته بودند، درست همزمان با مجمع. جالب این است که شورای اختلافی که نمی‌تواند حکم جلب دهد، در رسانه‌ها این را عنوان می‌کند. من از همکارانم در فدراسیون فوتبال ممنونم که صادقانه در کنار من بودند. من روزهای خوبی برای فوتبال می‌بینم.

کامرانی‌فر در پایان گفت: من بارها می‌خواستم از این پست بروم. نه برای گرفتنش و نه برای ماندنش تلاشی نکردم. من سه دفعه کناره‌گیری کردم اما دوستان قبول نکردم. مصوبه این تصمیمم وجود دارد. مجمع باید یک سری تعارفات را کنار بگذارد و در انتخابات بهتر تصمیم بگیرد. اگر کوتاهی‌ای بوده من از همه عذرخواهی می‌کنم.

۲۵۸ ۲۵۸

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا