هرمزگان

کشف ۶۹ هزار لیتر گازوئیل قاچاق در قشم

کشف ۶۹ هزار لیتر گازوئیل قاچاق در قشم

به گزارش recive، «سردار عبدالله لشکری»، جانشین مرزبانی هرمزگان امروز در نشستی پیرامون تشریح محموله‌های اخیر کشف شده، گفت: سواحل شهرستان قشم همواره با موضوع قاچاق سوخت به سمت مرزهای خارجی درگیر است کما اینکه ما در نیروی مرزبانی با دقت و اشراف کامل این موضوع را دنبال می‌کنیم به نحوی که همواره در این راستا کشفیات قابل توجهی داشته‌ و داریم.

وی با بیان اینکه هر اندازه که نظارت‌ها و کنترل‌ها بیشتر می‌شود قاچاقچیان کلان سوخت به سمت روش‌های جدیدتر می‌روند، اضافه کرد: انتقال و نگهداری سوخت با استفاده از محفظه‌های ماری شکل که به مشک ماری نیز شناخته می‌شود یکی از این روش‌ها است که با هوشمندی ماموران مرزبانی اغلب کشف و ضبط می‌شود.

جانشین مرزبانی هرمزگان با تایید خبر کشف یک مشک ماری با حجم ۶۹ هزار لیتر گازوئیل قاچاق در آب‌های قشم طی ساعات گذشته، گفت: این محموله در پی کار اطلاعاتی و آگاهی از مقصد و هدف قاچاقچیان کشف و سپس طی عملیاتی توقیف شده است. وی با بیان اینکه افراد مرتبط با این محموله از محل متواری شده‌اند، افزود: ارزش تقریبی این محموله بیش از دو میلیارد تومان برآورد می‌شود که به مقامات مربوطه تحویل می‌شود از طرفی نیز بررسی برای دستگیری صاحبان این محموله ادامه می‌یابد.

لشکری در بخش دیگری از سخنان خود با تشکر از همکاری و مساعدت همیشگی مردم گفت: مردم می‌توانند در راستای صیانت از منابع ملی و مشارکت در جلوگیری از هدر رفت سرمایه‌های مملکت در صورت مشاهده محموله‌های قاچاق سوخت موضوع را به مزربانی و سایر نهادها مرتبط گزارش دهند.

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا