سمنان

کسب رتبه برتر کشور در فروش محصولات و خدمات کارگاهی توسط مربی سمنانی

کسب رتبه برتر کشور در فروش محصولات و خدمات کارگاهی توسط مربی سمنانی

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان، غلامحسین حسینی نیا معاون وزیر تعاون کار و رفاه لجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در گردهمایی مدیران‌کل ستادی و استانی این سازمان که در مرکز تربیت مربی و پژوهش‌های فنی و حرفه‌ای کرج برگزار شد از محسن عبدوس تجلیل به عمل آورد.

سید حسین شاهچراغ مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان سمنان، آیین‌نامه بند (ب) تبصره ۷۵ را در راستای اثربخشی و کارآمدی آموزش‌های مهارتی و پروژه محور شدن مهارت‌ها با تمرکز به مشارکت مهارت‌آموزان عنوان و تصریح کرد : بر اساس این آیین نامه، واحدها و مؤسسات آموزش فنی و حرفه‌ای بر اساس ماهیت آموزشی خود می‌توانند اقدام به امر تولید و یا قبول سفارش و فروش محصولات تولیدی و عرضه خدمات کنند .

شایان ذکر است بر اساس دستورالعمل اجرایی این سازمان ۵۰ درصد از درآمد حاصل از تبصره ۷۵ پس از بازگشت از خزانه، به این مربی تعلق خواهد گرفت.

محسن عبدوس از مربیان توانمند اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان سمنان است که مهارت‌آموزان افتخار افرین در المپیاد ملی مهارت برای استان سمنان تربیت نموده است که چندین سال متوالی مدال طلا و نقره و برنز حرفه تراش و فرز CNC را به این استان اختصاص داده‌اند.

۴۸

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا