البرز

کارخانه نوآوری البرز به بازوی تخصصی توسعه شرکت دانش‌بنیان تبدیل شود

کارخانه نوآوری البرز به بازوی تخصصی توسعه شرکت دانش‌بنیان تبدیل شود

به گزارش recive از البرز؛ «عمار ایزدیار»، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر کرج با اعلام این مطلب گفت: با توجه به نامگذاری امسال، حمایت از شرکت‌های دانش بنیان با هدف حل مشکلات شهری، باید مورد توجه مسئولین شهر و شهرداری کرج قرار بگیرد. هم اکنون حدود ۲۵۰ شرکت دانش‌بنیان در استان البرز ثبت شده‌اند که استفاده از توانمندی‌های این شرکت‌ها در حل معضلات شهری، اشتغال‌آفرینی هم در پی خواهد داشت.

وی افزود: افزایش شرکت‌های دانش‌بنیان در سطح شهر کرج و استان البرز نیز باید مورد توجه مدیران ارشد باشد، ظرفیت کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز، برای استقرار و توسعه این شرکت‌ها بسیار مناسب بوده و این مجموعه می‌تواند به عنوان نهاد تخصصی و بازوی اجرایی شورای شهر و شهرداری کرج، در ایجاد شرکت‌های جدید همچنین بهره‌برداری مناسب از توانایی‌های شرکت فعال دانش‌بنیان، نقش داشته باشد.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر کرج گفت: انتظار می‌رود که شهرداری، لایحه مناسبی برای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان در محورهای مورد نیاز و با نگاه به توسعه شهری و شهر هوشمند، تنظیم و به شورا ارائه دهد تا با تصویب آن در شورا، مراحل اجرایی آن با سرعت انجام‌ شود.

۴۸

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا