تبلیغات

چگونه با کمترین هزینه ثبت شرکت در دبی انجام دهیم؟

ثبت شرکت در دبی یکی از بهترین، سریع ترین و مطمئن ترین راه ها برای اخذ اقامت امارات می باشد. علاوه بر این در سال های اخیر امارات به دلیل رشد سرمایه گذاری در زمینه اقتصادی بین المللی پیشرفت های زیادی داشته است، بنابراین با ثبت شرکت در این شهر می توانید فعالیت های تجاری خود و امور واردات و صادرات از دبی را با سرعت بالاتری گسترش دهید.

 

ثبت شرکت در دبی یکی از بهترین، سریع ترین و مطمئن ترین راه ها برای اخذ اقامت امارات می باشد. علاوه بر این در سال های اخیر امارات به دلیل رشد سرمایه گذاری در زمینه اقتصادی بین المللی پیشرفت های زیادی داشته است، بنابراین با ثبت شرکت در این شهر می توانید فعالیت های تجاری خود و امور واردات و صادرات از دبی را با سرعت بالاتری گسترش دهید. در این مقاله از موسسه حقوقی ثبت فردا اطلاعات مفیدی در مورد نحوه ثبت شرکت در امارات و وکیل امور شرکتها ارائه خواهیم داد.

ثبت شرکت بین المللی

ثبت شرکت بین المللی یکی از بهترین فرصت های موجود برای هر صاحب شرکتی است که می خواهد فعالیت های اقتصادی و تجاری خود را گسترش دهد. پس از جنگ جهانی دوم و شرایط سخت اقتصادی پس از آن، نیاز به شرکت‌های چند ملیتی و سرمایه‌گذاری بین‌المللی در سرتاسر جهان آشکار شد و این یکی از بهترین فرصت‌هایی بود که می شد عنوان یک صاحب صنعتی را داشت.

ثبت شزکت در دبی

با ثبت یک شرکت بین المللی، توسعه و گسترش روابط تجاری بین کشورها می تواند تغییرات خوبی را در جهان ایجاد و کمک موثری به اقتصاد جهانی کند. سرمایه گذاری خارجی معتبر همچنین زمانی امکان پذیر خواهد بود که شرکت های بین المللی با یکدیگر در سراسر جهان تجارت کرده و اعتبار خوبی را در بین تجار ایجاد کنند.

با توجه به اینکه ایران یکی از بزرگترین بازارهای خاورمیانه و جهان است، ثبت شرکت سرمایه گذاری خارجی در این بازار فرصت بسیار خوبی تلقی می شود. اما این فرصت ها با چالش هایی همراه است که می تواند شرکت های بین المللی را نگران کند. از چالش های ثبت شرکت بین المللی در ایران می توان به تفاوت قوانین، نظارت و مشکلات مالی اشاره کرد.

ثبت شرکت در دبی

انواع مختلفی از شرکت ها در امارات و دبی فعالیت می کنند. بنابراین یکی از مهم ترین مسائلی که باید قبل از ثبت شرکت در نظر بگیرید این است که انواع شرکت ها را بشناسید و با توجه به شرایط خود یکی از آنها را انتخاب کنید.انواع مختلفی از شرکت ها را می توان در دبی ثبت کرد، از جمله:

 • هلدینگ ها
 • شرکت های غیر سهامی
 • شرکت سهامی
 • شعب شرکت ها در مناطق آزاد
 • شعب شرکت های خارجی
 • شعب شرکت خلیج فارس
 • شعب شرکت های محلی
 • شرکت های سهامی خاص
 • شرکت سهامی عام
 • شرکت با مسئولیت محدود
 • شرکت مشارکت محدود
 • شرکت مشارکت عمومی

در بین این شرکت ها، شرکت های سهامی، غیر سهامی و با مسئولیت محدود برای ایرانی ها مناسب تر است و برای شرکت های سهامی و غیر سهامی مجوز حرفه ای و برای شرکت های با مسئولیت محدود الزامی است.

شرایط ثبت شرکت دبی

شرایط ثبت شرکت دبی

در مجموع امارات یکی از کشورهایی است که برای سرمایه گذاران خارجی و ثبت شرکت چندان سخت گیرانه عمل نمی کند و همین امر باعث می شود افراد زیادی نه تنها از ایران بلکه از سراسر جهان تمایل به سرمایه گذاری در امارات به خصوص دبی داشته باشند. برای ثبت شرکت در دبی محدودیت سنی خاصی وجود ندارد و تمامی افراد بین 18 تا 60 سال می توانند ثبت نام کنند.

افراد می توانند به صورت حضوری یا غیر حضوری شرکت ثبت کنند، فقط به صورت غیر حضوری باید در دبی نماینده داشته باشند تا کارهای لازم را انجام دهند. یکی از مهم ترین شرایط ثبت شرکت در دبی داشتن ضامن می باشد. ضامن به عنوان نماینده متقاضی در دبی عمل می کند و بسته به نوع مجوز شرکت، می تواند از 0 تا 51 درصد از شرکت را در اختیار داشته باشد.

وکیل امور شرکتها

وکیل امور شرکتها وکیل پایه یک دادگستری است که دانش آموخته حقوق می باشد. وکیل شرکت در واقع شامل یک بخش تخصصی از وکالت است. فعالیت وکلای شرکت بر حل و فصل اختلافات، نزاع و دعاوی مربوط به امور شرکت متمرکز است.وکلای شرکتی نقش بسیار مهمی در یک شرکت دارند و نبض شرکت هستند. به این معنی که یک وکیل شرکت به عنوان نماینده و جانشین شرکت، دفاع از حقوق شرکت، طرح دعوی و شکایت در دادگاه ها و سایر مراجع را ایفا می کند.

به طور کلی، نقش یک وکیل شرکت، ارتقای شرکت و ارائه بازخورد بهتر در مورد فعالیت های انجام شده توسط شرکت است.تصمیم یا امضای اشتباه می تواند تمامی حقوق شرکت را از بین ببرد و خسارات جدی به اعضای آن وارد کند. داشتن یک وکیل شرکت با تجربه و با دانش کافی برای هر شرکتی ضروری و مهم است.

بهترین کشورها برای ثبت شرکت

بهترین کشورها برای ثبت شرکت ایرانیان کشورهای حوزه شینگن و کانادا هستند. ثبت شرکت در این کشورها بسیار ساده و سریع است و مزایای خوبی به همراه دارد. یکی از آنها این است که می توانید بدون ویزا اقامت بگیرید و به تمامی کشورهای شینگن سفر کنید. در زیر به معرفی کشورهای واجد شرایط ثبت شرکت و مزایای آنها می پردازیم.

مجارستان: پیچیدگی کمتر ثبت شرکت، مالیات کم، موقعیت مکانی مناسب، موقعیت مکانی در منطقه شینگن و دسترسی به تمامی کشورهای این منطقه تنها بخشی از مزایای ثبت شرکت در این کشور است.

گرجستان: از مزایای ثبت شرکت در گرجستان می توان به زمان کوتاه ثبت شرکت، اقامت دائم پس از چهار سال، هزینه پایین ثبت شرکت و قرار گرفتن در منطقه شینگن اشاره کرد.

اسلواکی: از مزایای ثبت شرکت در این کشور می توان به عدم نیاز به منابع مالی بالا برای ثبت شرکت و امکان تاسیس شعبه شرکت در کشورهای اتحادیه اروپا و حوزه شنگن اشاره کرد.

لهستان: همچنین یکی از بهترین کشورها برای ثبت شرکت می باشد و از مزایای ثبت شرکت سریع، هزینه های پایین، اخذ اقامت دائم و امکان سفر به کشورهای شینگن می باشد.

اسپانیا: این کشور بهترین کشور برای ثبت شرکت نیز محسوب می شود که دارای مزایای زیادی از جمله حق اقامت و کیفیت بالای زندگی پس از ثبت شرکت می باشد.

نروژ و دانمارک دو کشور اروپایی هستند که در هر جنبه ای از ثبت شرکت منحصر به فرد هستند. امکانات بسیار بالا، کیفیت و استانداردهای عالی، زیرساخت های قوی، پرداخت مالیات، سرعت ساخت و ساز، حل مشکلات ورشکستگی، ثبت سریع شرکت، اقتصاد قوی و بسیاری از مزیت های دیگر این دو کشور اروپایی را بهترین انتخاب برای ثبت شرکت در خود کرده است.

بهترین کشور برای ثبت شرکت کشوری است که استانداردهای بالایی داشته باشد و تشکیل و موفقیت شرکت را تسهیل کند و سپس به صاحبان شرکت و خانواده آنها اقامت دائم بدهد. برای انتخاب بهترین کشور برای ثبت شرکت، بهتر است تحقیقات و مشاوره لازم را با کارشناسان موسسه حقوقی وکیل فردا انجام دهید تا کشوری را که مناسب شرایط شخصی شماست انتخاب کنید.

مهاجرت به دبی با ثبت شرکت

رسیدن به درآمد از طریق ثبت شرکت

وقتی صحبت از شرکت اقتصادی می شود و وقتی پای شرکت به میان می آید، سرمایه و تخصص بهتر می تواند انباشته شود. برای رسیدن به درآمد از طریق ثبت شرکت می توان سرمایه انباشته و مهارت و تخصص را ترکیب کرده و سپس تولید و خدمات ارائه کرد. درواقع درجه تخصص افزایش می یابد و تضمین 100% درآمد و سود و مزایا نیز بالا می رود. با ثبت کسب و کار می توانید وجهه قانونی پیدا کنید و از حمایت قانون گذاران برخوردار شوید.

ثبت شرکت سرمایه گذاری خارجی

گاهی اوقات، شرکت های تجاری در سراسر جهان تصمیم می گیرند تجارت بین المللی انجام دهند. در حال حاضر شرکت های فوق در حال ایجاد شعبه و نمایندگی در کشورهای مختلف می باشند. ثبت شرکت سرمایه گذاری خارجی در ایران نیز به معنای تاسیس شعبه شرکت خارجی در ایران است.

طبق مفاد قانون شرکت های تجاری ایران، هر شرکت خارجی برای اینکه بتواند از طریق شعبه یا نماینده به انجام امور تجاری، صنعتی یا مالی در ایران بپردازد، باید شرکتی قانونی باشد که توسط کشوری که در آن واقع شده و به ثبت رسیده است.بنابراین، شرکت های خارجی تا زمانی که به صورت قانونی و رسمی در کشورهای مرکز اصلی خود ثبت شده باشند، می توانند به صورت قانونی در ایران ثبت نام کرده و فعالیت کنند.

برای اینکه بتوان شعبه یک شرکت خارجی را در ایران ثبت کرد، ابتدا باید مرجع اصلی این موضوع در حقوق ایران شناسایی شود.در حال حاضر در ایران اداره ثبت شرکت ها عمدتاً مسئولیت ثبت شرکت های تجاری و همچنین موسسات تجاری و غیر تجاری را بر عهده دارد.

ثبت شرکت های سهامی عام و خاص، اقوام، تضامنی، شرکت های با مسئولیت محدود، تعاونی ها، شرکت های مختلط سهامی و غیر سهامی، شرکت های تعاونی سهامی عام، موسسات غیرتجاری، صندوق های سرمایه گذاری، شعب شرکت های تجاری خارجی، غیرتجاری خارجی ثبت شده، شرکت های بازرگانی خارجی نمایندگی و ثبت شعب و نمایندگان یکی از مهمترین وظایف مرکز می باشد.

آخرین کلام

همانطور که گفتیم،  نرخ مالیات صفر برای شرکت‌های خارجی، موقعیت استراتژیک دبی در تجارت جهانی و مدرن‌سازی زیرساخت‌های مالی و تجاری این کشور عواملی هستند که همه شرکت‌های بین‌المللی را به ایجاد شعب در دبی تشویق می‌کنند.کسانی که به دنبال گسترش کسب و کار خود در دبی یا اخذ اقامت امارات هستند می توانند به راحتی در دبی شرکتی راه اندازی کرده و برای خود و خانواده خود کارت اقامت امارات را دریافت کنند.

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا