اخبار ورزشی

چرا نام استقلالی‌های مبتلا به کرونا اعلام نمی‌شود؟

چرا نام استقلالی‌های مبتلا به کرونا اعلام نمی‌شود؟

فوتبال حیاط خلوت هیچ مدیری و هیچ باشگاهی نیست و یک اتاق شیشه‌ای است که مردم و هم چنین رسانه‌ها حق دارند از موضوعاتی که درآن می‌گذرند مطلع شوند. این دانستن‌ها و پی آمد آن نقدهایی که صورت می‌گیرد همواره باعث پیشرفت فوتبال شده است.

استقلال بازیکنانش به کرونا مبتلا می‌شوند و بازی این تیم با پیکان و سپس هوادار به تعویق می‌افتد اما اسامی کرونایی‌هایی استقلال را اعلام نمی‌کنند و می‌گویند محرمانه است. در حالی که شما می‌بینید در نامدارترین باشگاه اروپایی وقتی بازیکنی به کرونا مبتلا می‌شود اسمش رسانه‌ای می‌شود.

یا اسکوچیچ می‌گوید به من گفته‌اند کسی را از استقلال به تیم ملی دعوت نکن! اما نمی‌گوید چه کسی این حرف را به او زده. نتیجه این محرمانه‌ها می‌شود قضاوت‌های بعضا نادرست. اینکه استقلالی‌ها به دروغ اعلام کرده اند این قدر کرونایی دارند و …

نتیجه این می‌شود که سازمان لیگ یک روز پیش از دیدار تیم ملی در برابر عراق بازی لیگ برتر تدارک می‌بیند و چالش‌هایی که به همین بهانه بین سازمان لیگ و اسکوچیچ به میان آمده است.

یک هماهنگی کوچک بین سازمان لیگ و سرمربی تیم ملی این قدر سخت است که باید چالش‌ها را به برنامه تلویزیونی ببرند. ایراد اینجاست که در فوتبال ایران همه چیز محرمانه است. از قراردادها گرفته تا کرونایی‌ها و نتیجه می‌شود این که می‌بینید.

بیشتر بخوانید:

مشتری جدید برای سردار آزمون/عکس

استقلالی‌ها احتمالا به تیم ملی دعوت نمی‌شوند

خط قرمز اسکوچیچ روی نام کنعانی‌زادگان

۲۵۳ ۲۵۱

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا