اخبار ورزشی

چرا محمد محمدی از تیم امید رفت؟

چرا محمد محمدی از تیم امید رفت؟

به گزارش خبرگزاری recive؛ پس از اعلام نام مهدی مهدوی کیا به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال امید، محمد محمدی، دروازه بان اسبق استقلال و پرسپولیس به عنوان سرپرست معرفی شد. پس از آن حضور همزمان او در تیم ملی امید، و قرار گرفتن در کنار رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس، انتقاداتی را به محمدی وارد کرد.
صبح امروز خبری مبنی بر استعفای محمدی منتشر شد که با توجه به عزم او برای همکاری با مهدوی کیا و موفقیت تیم امید، عجیب به نظر می رسید.
محمدی درباره استعفای خود به خبرنگار recive گفت: صبح امروز در جلسه ای که با آقایان ماجدی و کامرانی فر داشتم، تصمیم گرفتم که از تیم ملی امید جدا بشوم.
وی درباره دلیل استعفایش گفت: دلیل جدایی من هم مشکلاتی است که در این مدت داشتیم و بعد از اردویی که در تهران داشتیم تصمیم گرفتم از تیم ملی امید جدا بشوم.
او ادامه داد: من این تصمیم را با مشورت با مهدی مهدوی کیا گرفتم و ایشان را پیش از این در جریان قرار داده بودم.
دروازه بان اسبق پرسپولیس درباره حضورش در باشگاه پرسپولیس گفت: من برای باشگاه پرسپولیس کارم را انجام می دهم و منافاتی با حضورم در تیم امید ندارد و خیلی هم دوستانه جدا شدیم. آقای ماجدی هم بسیار اصرار داشتند که من بمانم اما به دلیل یکسری مشکلات، نشد که بمانم.
محمدی در پایان گفت: من آدمی نیستم که برای حکم، کاری را انجام دهم و همین الان هم در باشگاه پرسپولیس فعالیت می کنم، و از فردا هم به فعالیتم در این باشگاه ادامه خواهم داد.
بیشتر بخوانید:

یک آمریکایی مالک جدید آبی‌ها شد

قاب مشترک ابراهیم رئیسی با حسن یزدانی/ عکس

مذاکرات عجیب فدراسیون فوتبال با ۵ سرمربی!
۲۵۷ ۲۵۱

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا