سمنان

پیگیری اختصاص اعتبار جهت فعال سازی پارک اقتصاد دیجیتال سمنان و مقاوم سازی مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای

پیگیری اختصاص اعتبار جهت فعال سازی پارک اقتصاد دیجیتال سمنان و مقاوم سازی مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان، در این دیدار که با حضور معاون آموزش این اداره‌کل و رؤسای مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای خواهران و برادران سمنان و مهدیشهر برگزار شد، سید حسین شاهچراغ مدیرکل به طرح مسائل و چالش‌های حوزه مهارت‌آموزی که نیاز به طرح در صحن مجلس شورای اسلامی و پیگیری نمایندگان دارد، پرداخت .

عباس گلرو نماینده مردم سمنان مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی در این نشست، مهارت‌آموزی را برای کشور و استان بسیار ضروری دانست و بر لزوم پیگیری مسائل این حوزه از طریق کمیسیون اجتماعی، مجلس تاکید کرد.

نماینده مردم سمنان مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به برنامه‌ریزی صورت گرفته جهت برگزاری جلسه مشترک با فرمانداران حوزه انتخابیه با حضور استاندار سمنان، طرح موضوعات مربوط به مقاوم سازی مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان سمنان و تکمیل پروژه احداث مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای برادران مهدیشهر را در دستور کار این جلسه قرار داد.

شاهچراغ مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان سمنان نیز در این جلسه با اشاره به اهمیت فعال شدن پارک اقتتصاد دیجیتال سمنان، خواستار اختصاص بودجه متوازن جهت تامین نیازهای عمرانی این پارک شد.

پیگیری جهت طرح رتبه‌بندی مربیان سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، افزایش بودجه سرانه آموزشی این سازمان و قوانین مربوط به اصلاح حقوق کارکنان، از دیگر موارد مطرح شده از سوی مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان سمنان در این دیدار به شمار می‌آمد.

در این جلسه همچنین مقرر شد برگزیدگان مرحله استانی بیستمین المپیاد ملی مهارت که از حوزه شهرستان‌های سمنان، مهدیشهر و سرخه به رقابت‌های ملی این دوره از مسابقات راه یافته‌اند از سوی نماینده مورد تقدیر و حمایت قرار گیرند.

۴۶

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا