سمنان

پیش بینی می شود محدودیتی در تأمین گاز مشترکین خانگی استان در فصل سرما ایجاد ‌نگردد

پیش بینی می شود محدودیتی در تأمین گاز مشترکین خانگی استان در فصل سرما ایجاد ‌نگردد

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان؛ اسماعیل سعیدی معاون بهره برداری این شرکت با اعلام خبر فوق، اظهار داشت: کشور ما به‌عنوان دومین کشور دارنده ذخایر گازی دنیا، بالاترین سرانه مصرف را دارد؛ این در حالی است که باید سعی کنیم تا با تمرکز صحیح بر مصرف انرژی، این منابع غنی را به نسل های بعد نیز به یادگار بگذاریم.

سعیدی افزود: با توجه به اینکه استان سمنان از زیرساخت‌های مناسبی در حوزه انتقال و توزیع گاز برخوردار است و در مسیر کریدور اصلی انتقال گاز به بخش های شرقی و شمال کشور قراردارد، به یاری خداوند و همراهی مردم عزیز، پیش بینی می شود محدودیتی در تأمین گاز مشترکین خانگی استان در فصل سرما ایجاد ‌نگردد.

معاون بهره برداری شرکت گاز استان سمنان در ادامه گفت: تعمیرات اساسی تجهیزات، ایستگاه ها و شبکه های گازرسانی بر اساس برنامه زمان بندی در حال اجراست و این شرکت برای تامین پایدار گاز در بخش های مختلف در فصول سرد سال، آمادگی کامل دارد.

سعیدی در پایان، رعایت اصول صرفه‌جویی هموطنان را زمینه ساز انتقال پایدار و مستمر گاز طبیعی دانست و افزود: از مردم عزیز انتظار داریم با رعایت اصول صرفه‌جویی و مصرف بهینه و ایمن، تداوم بهره‌مندی از این نعمت الهی را تضمین کنند تا با کاهش دما و افزایش مصرف گازطبیعی در فصل سرد سال، افت فشار و قطعی گاز در هیچ جای کشور عزیزمان اتفاق نیفتد.

۴۶

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا