سیاسی

پیام دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین به رهبر انقلاب

پیام دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین به رهبر انقلاب

زیاد النخاله در پیام خود به رهبر معظم انقلاب آورده است: با پیروزی انقلاب اسلامی در ایران، حق طلبی وجهه خاصی پیدا کرد و آزادگان جهان دارای پناهگاه شدند، انقلاب پرچم بلند آزادیخواهی را برافراشت.
وی با اشاره به اینکه” انقلاب اسلامی حامی واقعی مردم مبارز و مظلوم فلسطین است”، افزود: مردم فلسطین و جبهه مقاومت امروز به رغم همه چالش‌ها و دشمنی های رژیم صهیونیستی با حمایت آمریکا و غرب، از همیشه قویتر است.
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی ادامه داد: امروز به خواست خدا، به پیروزی نزدیکتر شده ایم. انشاءالله مجاهدان ما به رغم محاصره و استکبار در سرتاسر سرزمین فلسطین در رویارویی با نیروهای اشغالگر صهیونیست قهرمانانه مجاهدت می کنند و لرزه به جان دشمن انداخته اند؛ به گونه ای که سران صهیونیستها امروزه نگران فروپاشی رژیم صهیونیستی هستند.
زیاد النخاله همچنین با تقدیر از دلاوری رزمندگانی که با نگاه به بیت المقدس، جان خود را در راه خدا فدا می کنند، تصریح کرد: آنها همه روزه ثابت می کنند که پیروزی فلسطین نزدیک است و نوید تحقق وعده الهی مبنی بر ورود ما به مسجد الاقصی را بیشتر و بلندتر فریاد می زنند.
برپایه این گزارش، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی در پایان این پیام از درگاه حق خواهان طول عمر برای مقام معظم رهبری و جمهوری اسلامی ایران و تداوم پیروزی انقلاب اسلامی که به مثابه پیروزی ملت فلسطین و پیروزی همه آزادگان جهان است، شد.

۲۱۲۲۰

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا