اخبار ورزشی

پیام خاص یک لژیونر به پرسپولیسی‌ها

پیام خاص یک لژیونر به پرسپولیسی‌ها

یحیی گل محمدی بر این باور است که شهاب زاهدی می تواند مثل شهریار مغانلو به پرسپولیس برگردد و به تقویت خط حمله این تیم کمک کند.
برهمین اساس شنیدیم شهاب زاهدی بار دیگر در لیست خرید تیم پرسپولیس قرار گرفته است. باشگاه پرسپولیس نیز به خواست سرمربی خود با این مهاجم لژیونر ایرانی تماس گرفته و پیشنهاد جدید را به او ارائه کرده است.
جواب شهاب زاهدی نیز در نوع خود جالب بوده است: «لطفا دست نگه دارید و برای خرید مهاجم جدید عجله نکنید چرا که شاید بازیکن آزاد شوم و بتوانم به پرسپولیس بیایم.»
شهاب زاهدی در نقل و انتقالات زمستانی فصل گذشته نیز در لیست یحیی گل محمدی قرار گرفته بود. مهاجم ایرانی در ۳۹ بازی برای تیم زوریا لوهانسک اوکراین به میدان رفت که حاصلش ۱۲ گل و ۵ پاس گل بود.
فصل گذشته لیگ فوتبال این کشور نیز درجریان بود و شهاب زاهدی ۶ گل در لیگ برتر و ۲ گل در جام حذفی اوکراین، یک گل در مقدماتی لیگ اروپا و یک گل در لیگ کنفرانس اروپا زده بود که روسیه به این کشور حمله کرد.
پس از آغاز جنگ روسیه و لغو مسابقات لیگ اوکراین، شهاب زاهدی مجبور شد تیم باشگاهی خود را ترک کند.
درواقع فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) به بازیکنان و مربیان خارجی شاغل در لیگ‌های روسیه و اوکراین اجازه داد که قرارداد خود را به صورت یک‌طرفه و تا پایان فصل تعلیق کنند و به تیم جدیدی بروند.
این مجوز اما موقت و به صورت قرضی بود و حالا در صورتی که لیگ اوکراین برگزار شود شهاب زاهدی و سایر بازیکنانی که به کشورهای دیگر رفتند باید برگردند و برای تیم سابق خود بازی کنند.
کشور اوکراین امکان برگزاری مسابقات فوتبال را ندارد اما شایعاتی شنیده می شود که احتمالا لیگ این کشور در ترکیه برگزار شود اما هنوز این موضوع قطعی نیست. بنابراین شهاب زاهدی امیدوار است با استفاده از قانون فیفا و جنگ اوکراین و روسیه آزاد شده و بتواند در پرسپولیس بازی کند.
درسال منتهی به جام جهانی، شهاب زاهدی قصد دارد با پوشیدن پیراهن پرسپولیس شانس خود برای دعوت به تیم ملی را افزایش دهد. یحیی گل محمدی و باشگاه پرسپولیس نیز یک جای خالی برای شهاب زاهدی کنار گذاشته اند تا تکلیف لیگ اوکراین مشخص شود.
۲۵۶ ۲۵۱

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا