اخبار ورزشی

پنجاهمین بازی لیگ برتری هافبک استقلال

پنجاهمین بازی لیگ برتری هافبک استقلال

به گزارش خبرگزاری recive؛ پس از پایان لیگ نوزدهم بود که قرارداد مهدی پور با ذوب آهن به پایان رسید و این بازیکن در انتقالی غیرمنتظره راهی استقلال شد تا به جمع شاگردان محمود فکری اضافه شود. خریدی که در ابتدای فصل به عنوان بازیکن اصلی به میدان رفت اما نتوانست انتظارات را چندان برآورده کند.
خیلی مهدی پور را جانشینی برای علی کریمی می دانستند ولی اوضاع بر وفق مراد او پیش نرفت تا اینکه پس از حضور مجیدی بر روی نیمکت آبی ها، اوضاع متفاوت شد و مهدی پور به خودباوری خاصی رسید و به یکی از ستون های اصلی تیمش تبدیل شد.
با حضور مجیدی در استقلال، این هافبک اصفهانی به مهره ای ثابت در خط میانی تیمش تبدیل شد به نحوی که او در این فصل در تمامی بازی ها به میدان رفت و تنها در دو تقابل برابر هوادار و بازی جام حذفی مقابل نساجی در ترکیب اصلی حضور نداشت.
مهدی پور با احتساب بازی شب گذشته مقابل آلومینیوم، از فصل گذشته تاکنون در ۵۰ دیدار لیگ برتری برای استقلال به میدان رفته است و در شرایطی که شایعاتی درخصوص آینده این بازیکن به گوش می رسد اما آبی پوشان امیدوار هستند که این بازیکن را با توجه به اینکه همچنان با استقلال قرارداد دارد، برای فصل بعد نیز در اختیار داشته باشند.
بیشتر بخوانید:

سرمربی زردها برکنار شد

واکنش پرسپولیسی‌‎ها به حواشی بازی دیروز/عکس

استقلال حریف این سه تیم لیگ برتری نشد!

۲۵۴ ۲۵۱

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا