اجتماعی

پلیس راهور: برای حضور در مراسم ۱۴ خرداد، خودرو را در پارکینگ مخصوص استان خود متوقف کنید

پلیس راهور: برای حضور در مراسم ۱۴ خرداد، خودرو را در پارکینگ مخصوص استان خود متوقف کنید

به گزارش خبرگزاری recive و به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، سردار محمد حسین حمیدی با اعلام حضور صد درصدی تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ در معابر پیرامونی و منتهی به بهشت زهرا (س)، به ممنوعیت‌های توقف از ساعت ۲۴ روز جمعه نیز اشاره داشت و افزود: توقف کلیه وسایل نقلیه در مدخل‌های ورودی، خروجی و خیابان‌های فرعی منتهی به پارکینگ‌ها و نیز خیابان‌های اصلی محوطه بهشت زهرا (س) ممنوع است.

وی افزود: توقف کلیه وسایط نقلیه در طول بلوار علامه عسگری در هر دو مسیر از سه راهی باقر شهر تا پل حرم (خلیج فارس) و توقف کلیه وسایل نقلیه در طول بزرگراه شهید هاشمی (صالح آباد) از پل صنیع خانی تا علامه عسگری‌ممنوع است.

سردار حمیدی توصیه داشت: با توجه به اختصاص ۱۷ پارکینگ مختص و مجزی به هر استان به کلیه مراجعین محترم نهایت همکاری را با پلیس راهور در ترددها، محدودیت‌ها و ممنوعیت‌ها داشته باشند و به تمام تابلوها و علائم اهتمام و توجه داشته باشند و همچنین از توقف‌ها در ورودی پارکینگ‌ها خودداری کرده و از ورود به پارکینگ‌هایی که مربوط به استان آنها نیست خودداری کنند.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: مراجعین گرامی به این نکته توجه داشته باشند توقف در حاشیه معابر خصوصاً بزرگراه‌ها ممنوع است.

وی گفت: عابرین محترم پیاده در ترددهای عرضی از محل‌های ناایمن و غیر مجاز مانند بزرگراه‌ها و در ساعات تاریکی و مخصوصاً شب‌ها با توجه به خطرات بسیار زیاد این کار توجه ویژه داشته و از این اقدام خودداری کنند.

بیشتر بخوانید:

«جماران» به مناسبت سالگرد ارتحال منتشر کرد / تصاویر دیده نشده از امام (ره)

تامین امنیت مراسم ۱۴خرداد تهران با ۲۰هزار نیروی پلیس

۴۷۲۳۱

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا