اخبار ورزشی

پرسپولیس حکم سقوط شهر خودرو را امضا کرد

پرسپولیس حکم سقوط شهر خودرو را امضا کرد

به گزارش خبرگزاری recive؛ تیم فوتبال پرسپولیس درهفته بیست و نهم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم قعرنشین شهرخودرو رفت که بازی با نتیجه ۲-۱ به نفع پرسپولیس به پایان رسید. شهر خودرو با این نتیجه همراه با فجر سپاسی به لیگ آزادگان سقوط کرد.

ترکیب پرسپولیس: حامد لک علی شجاعی علیرضا ابراهیمی علی نعمتی رامین رضاییان کمال کامیابی نیا میلاد سرلک احسان پهلوان (۷۸- امید عالیشاه) مهدی ترابی سیامک نعمتی مهدی عبدی (۷۸- شرزود تمیروف)
سرمربی: یحیی گل‌محمدی
ترکیب شهرخودرو: یوسف بهزادی محمد رضازاده محمدحسین حیدری مجتبی بیژن(۶۲- رحمان جعفری) محمد محمدزاده (۳۶- محمدرضا رئوفی‌منش) محسن ربیع خواه (۶۲- ابوذر صفرزاده) مسعود زائر فردین رابط امیرحسین نعمتی مرتضی حسین‌زاده محمدرضا فلاحیان
سرمربی: داوود سیدعباسیکارت زرد: پرسپولیس: علی شجاعی(۳۵)شرح گل:پرسپولیس ۱ – شهرخودرو ۰ (دقیقه ۲۴- علی نعمتی): ارسال رامین رضاییان روی دروازه شهر خودرو با ضربه سر علی نعمتی همراه شد که توپ به مدافع شهرخودرو خورد و به سمت دروازه رفت و با اشتباه بهزادی تبدیل به گل شد.پرسپولیس ۱- شهرخودرو ۱ (دقیقه ۵۵- محمد ابراهیم رضا زاده): حرکت از سمت چپ با پاس به رضازاده همراه شد و او با ضربه فنی تماشایی دروازه را گشود.پرسپولیس ۲- شهرخودرو ۱ (دقیقه ۶۰- سیامک نعمتی): ارسال روی دروازه شهر خودرو پس از برخورد به مدافعان این تیم باعث شد تا توپ به کمال برسد و او به نعمتی پاس داد تا سیامک نعمتی دومین گل بازی را بزند.

دقایق حساس:
دقیقه ۱۳: ارسال روی دروازه شهر خودرو با ضربه سر عبدی همراه شد که توپ را یوسف بهزادی مهار کرد.
دقیقه ۱۹: فرار علی شجاعی با برخورد او با بهزادی همراه شد و در حالی که گلر شهرخودرو با توپ از محوطه خارج شده بود، داور یک خطا به سود سرخپوش اعلام کرد.
دقیقه ۲۰: شوت مهدی ترابی از روی ضربه ایستگاهی با اختلاف کم به بیرون رفت. دقیقه ۳۴: ارسال روی دروازه پرسپولیس و ضربه سر محمدرضا فلاحیان با واکنش حامد لک همراه شد. دقیقه ۳۷: ارسال علی شجاعی با ضربه سر رامین رضاییان همراه شد که این توپ را هم بهزادی گرفت. دقیقه ۴۴: پاس در عمیق سرلک پهلوان را در موقعیت تک به تک قرار داد اما ضربه او را بهزادی به خوبی دفع کرد.
دقیقه ۴۹: فرار بسیار خوب رئوفی منش و سانتر او با ضربه سر رابط همراه شد که توپ با اختلاف کم به بیرون رفت. دقیقه ۵۳: ضربه دیدنی رضاییان از روی ضربه ایستگاهی با اختلاف من به بیرون رفت. دقیقه ۶۲: در محوطه جریمه بازیکنان شهرخودرو صاحب توپ شدند و حسین حیدری به سمت توپ ضربه زد که در غیاب لک، نعمتی دروازه را نجات داد و در ادامه مجتبی بیژن موفق به گلزنی نشد. دقیقه ۶۵: اشتباه مدافع شهرخودرو باعث شد تا عبدی توپ را در اختیار بگیرد و پاس بدهد که سرلک ضربه آخر را با کم دقتی فراوان زد. دقیقه ۶۷: شوت سیامک نعمتی با اختلاف نسبتا زیاد از کنار دروازه به بیرون رفت. دقیقه ۷۲: شوت مهدی ترابی را گلر شهرخودرو دفع کرد. دقیقه ۷۳: فرار مسعود کاظمین با شوت او همراه شد که حامد لک توپ را گرفت. دقیقه ۷۳: ضربه برگشتی را ابوذر صفرزاده به سمت دروازه فرستاد که دوباره لک مقابل او مقاومت کرد.
دقیقه ۸۹: شوت شرزود تمیروف پس از چرخش ناگهانی با واکنش فوق العاده بهزادی تبدیل به کرنر شد.

بیشتر بخوانید:

سرمربی موقت قرمزها جدا شد

جشن قهرمانی ما را پخش نکنید!/عکس

عصبانیت رونالدو؛ این چه وضع باشگاه است؟

۲۵۴ ۲۵۱

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا