اجتماعی

پذیرش اموات در بهشت زهرا متوقف شد؟

پذیرش اموات در بهشت زهرا متوقف شد؟

روح الله محسنی، معاون عروجیان سازمان بهشت حضرت زهرا(س) در این باره گفت: سامانه پذیرش ما از ساعت ۹ صبح آغاز به کار کرد و تا ساعت ۱۳:۳۰ مطابق روال روزهای تعطیل کار پذیرش انجام شد. امروز ۱۳۷ مورد پذیرش متوفی در بهشت زهرا (س) انجام شده و هیچ مشکلی در روند کار وجود نداشت.

روابط عمومی سازمان بهشت حضرت زهرا(س) نیز اعلام کرد که علیرغم برخی شایعات در فضای مجازی مبنی بر اینکه «امروز به دلیل اخلال در سامانه شهرداری تهران، شاهد بروز اخلال در سامانه و سیستم پذیرش متوفیان عروجیان بودیم»، این موضوع قویا تکذیب می‌شود.

بر اساس اعلام روابط عمومی سازمان بهشت زهرا (س)، پس از درج این شایعه در فضای مجازی و به منظور راستی آزمایی و تحقق شعار خدمت بی منت، معاون عروجیان سازمان بهشت حضرت زهرا(س) برای پیگیری موضوع از خانواده‌های متوفیان، در قطعه ۳۰۳ که جزو قطعات عمومی محسوب می‌شود، حاضر شده و به گفتگو با خانواده‌ها پرداخت. یکی از این خانواده‌ها با بیان اینکه هیچ گونه اختلالی در روند برگزاری مراسم تغسیل، تکفین و تدفین وجود نداشت، اعلام کردند که از زمان مراجعه به بهشت حضرت زهرا(س) انجام امور اداری بدون هیچ گونه وقفه ای صورت گرفت.

بیشتر بخوانید:

چرا برخی قبور بهشت زهرا بسیار تجملی است؟

کشف همه پیکرها، دقت می‌طلبد

۴۷۲۳۱

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا