اخبار ورزشی

پای مدیرعامل پرسپولیس به ماجرای سیدجلال باز شد

پای مدیرعامل پرسپولیس به ماجرای سیدجلال باز شد

به گزارش خبرگزاری recive؛ یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از گفتگوی طولانی مدت با رضا درویش مدیرعامل باشگاه درباره جزئیات برنامه آماده سازی تیم، روند جذب بازیکن و همچنین زمان اعلام نهایی لیست مازاد تصمیم‌گیری کرد.
در این بین گل محمدی ارائه هرگونه اسم برای خروج از جمع شاگردان خود را منوط به خریدهای جدید کرده است. در بین اسامی که شایعات درباره ماندن یا رفتن آنها از پرسپولیس داغ‌تر از همیشه شده است اسم سیدجلال حسینی به عنوان کاپیتان اول این تیم نیز دیده می‌شود.
مدافع با تجربه پرسپولیس با توجه به اتمام قراردادش هنوز در بلاتکلیفی به سر می‌برد. گل محمدی قرار است علاوه بر تعیین تکلیف درباره تمام بازیکنان فصل گذشته، نشست ویژه ای را درباره حسینی با درویش داشته باشد تا احتمال حضور او به عنوان مربی یا بازیکن را بررسی کند.
درویش نیز از گل محمدی خواسته درباره کاپیتان اول تیم تصمیمی را اتخاذ کند که کمترین حاشیه را برای این تیم در نقل و انتقالات تابستانی به همراه داشته باشد.
این در حالی است که سیدجلال حسینی هیچ تصمیمی تا کنون برای خداحافظی از مستطیل سبز نگرفته است تا نشان دهد قصد دارد یک فصل دیگر در فوتبال باشگاهی کشور حضور داشته باشد.
256 251

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا