اخبار ورزشی

پایان کدورت‌های مجیدی و مظاهری/عکس

پایان کدورت‌های مجیدی و مظاهری/عکس

حساس ترین بازی هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه نقش جهان اصفهان شروع شد. پیش از شروع این بازی، بازار خوش و بش ها داغ بود.
در بین همه این خوش و بش ها، دو مورد ویژه تر از بقیه بودند. فرشاد احمدزاده و رشید مظاهری، دو تن از بازیکنان تیم سپاهان بسیاری از هم تیمی های خود به سمت نیمکت تیم حریف رفته و با فرهاد مجیدی دست دادند.

آن چه طی این یک سال رخ داده، خوش و بش فرشاد و رشید با سرمربی آبی ها را ویژه کرده است. داستان جدایی مظاهری از استقلال و مصاحبه های گاه و بیگاه نشان می دهد که او از فرهاد مجیدی دلخور است. دروازه بان سپاهان اما امروز بی توجه به همه چیز به سمت سرمربی سابقش رفته و با او دست داد تا همه عکاس ها لنزهایشان را به آن سمت بچرخانند.

فرشاد احمدزاده بعد از قهرمانی فولاد در جام حذفی که با شکست دادن استقلال به دست آمده بود، در ویدیویی که خیلی سر و صدا کرد، گفته بود: “ما به کسی جام نمی دهیم.” این جمله در پاسخ به صحبت های مجیدی پس از پیروزی در دربی حذفی بود که گفته بود: “ما به این ها نمی بازیم.” او که به عنوان یک پرسپولیسی سابق این صحبت ها را خطاب به سرمربی آبی ها کرده بود، پیش از بازی امروز به سمت مجیدی رفته و او را در آغوش گرفت تا ظاهرا همه چیز ختم به خیر شده به نظر برسد.
بیشتر بخوانید:

سقوط از آسمان “نود” به دره “فوتبال برتر”

این بازیکنان به قطر نمی‌روند!

سردار آزمون در کنار خواننده بدشانس ایرانی/عکس
۲۵۷ ۲۵۸

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا