سمنان

پانسیون مطالعاتی مهر آرا در سمنان به بهره‌برداری رسید

پانسیون مطالعاتی مهر آرا در سمنان به بهره‌برداری رسید

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان، سالن مطالعاتی مهرآرا به عنوان ششمین سالن مطالعه بخش خصوصی زیر نظر نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به مناسبت سالروز تأسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، با حضور محمد طاهریان، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان؛ محسن عزیزی منش، رئیس اداره امور کتابخانه‌ها و همکاری‌های استان سمنان؛ محمد مرادی رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی استان سمنان و جمعی از کارکنان ستادی این اداره کل در سمنان افتتاح شد.

محمد طاهریان، در این جلسه اظهار داشت: یکی از اقدامات بسیار مهم که پیگیری آن از توسط همکاران اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان از ماه‌های گذشته آغاز و هم‌زمان با سالروز تأسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به بهره‌برداری رسید، افتتاح سالن مطالعاتی مهرآرا است.

وی با اشاره به اینکه یکی از اصول تحقق شعار سال استفاده از ظرفیت بخش خصوصی است، افزود: ششمین سالن مطالعه در شهر سمنان به همت یک بانوی کارآفرین افتتاح می‌شود امید است که با شروع کار این سالن مطالعه، شاهد گسترش بیشتر زیرساخت‌های کتابخانه‌ای و مطالعاتی در سمنان باشیم.

وی در ادامه ضمن آرزوی موفقیت برای محدثه کریم، مدیر این مجموعه در راستای ترویج فرهنگ مطالعه گفت: سالن‌های مطالعه به مردم کمک می‌کند تا بخشی از نیازهای آن‌ها برطرف شود و فرزندان و جوانان این مرز و بوم آینده بهتری داشته باشند.

گفتنی است، سالن مطالعه مهرآرا با زیربنای ۲۲۰ مترمربع در باغ فردوس خیابان شهید صباغیان با ظرفیت پذیرش پنجاه نفر افتتاح شد. این سالن مطالعه دارای بخش VIP، اینترنت پرسرعت، سالن غذاخوری و اتاق استراحت است و از ساعت ۷:۰۰ صبح تا ۲۲ شب فعالیت خواهد کرد

۴۶

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا