کرمان

ولی میرزایی؛ مربی موثر، مسلط و پرتلاش

ولی میرزایی؛ مربی موثر، مسلط و پرتلاش

به گزارش خبرگزاری recive؛ لیگ دسته اول فوتبال کشور با نایب قهرمانی مس کرمان و صعود این تیم به لیگ برتر فوتبال کشور پایان یافت. در کسبِ این موفقیت، افراد زیادی در کنار چهره‌های اصلی، نقش‌آفرینی کردند. ولی میرزایی از جمله افرادی است که در این مسیر، نقش پر رنگی ایفا کرد و در راه صعود، در کنار فرزاد حسینخانی، موثر و مفید ظاهر شد.
ولی میرزایی که روزگاری در تیم فوتبال سپاهان به عنوان یکی از مهره‌های تاثیرگذار توپ زده و در کنار بزرگان فوتبال ایران تجربه اندوخته، در مس کرمان هم در لیگ‌های برتر و دسته اول سابقه مربیگری داشته است.
میرزایی با تجربه بالایش در این فصل و تسلطی که به شرایط تیم و لیگ دسته اول داشت و همچنین برخورداری از دانش فنی مطلوب، دستیاری مفید برای فرزاد حسینخانی در کادر فنی مس کرمان بود. او که فصل پیش نیز در تیم فوتبال مس نوین کرمان، همکاری با سرمربی فعلی مس کرمان را تجربه کرده و اصول مربیگری را به خوبی می‌دادند، در این فصل هم در جمع نارنجی‌پوشان حاضر بود.
میرزایی، مربی به‌روز، با تجربه و پرتلاشی است که به علم کنونی فوتبال تسلط دارد. تعصب خاص میرزایی روی تیم مس کرمان، این چهره را در دسته مربیان محبوب نارنجی‌پوشان قرار داده است.

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا