کهگیلویه و بویراحمد

وزیر کشور برای بررسی خسارت‌های سیل کهگیلویه و بویراحمد وارد یاسوج شد

وزیر کشور برای بررسی خسارت‌های سیل کهگیلویه و بویراحمد وارد یاسوج شد

حمد وحیدی روز پنجشنبه با استقبال جمعی از مسئولان استانی برای بررسی خسارت ها و تسریع در کمک به مردم خسارت دیده از سیلاب اخیر به یاسوج سفر کرده است.

براساس گزارش روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد ، وزیر کشور برای بازدید از مناطق روستایی و عشایری آسیب دیده از سیلاب اخیر به این استان سفر می کند.

وزیر کشور برای بررسی خسارت‌های سیل کهگیلویه و بویراحمد وارد یاسوج شد
بر پایه این گزارش وزیر کشور به درخواست سید علی احمد زاده استاندار کهگیلویه و بویراحمد و برای تسریع در کمک به مردم خسارت دیده از سیلاب اخیر، از مناطق روستایی و عشایری استان بازدید می کند.

بارش شدید باران و جاری شدن سیل در هفته جاری در استان کهگیلویه و بویراحمد خسارت هایی به تاسیسات زیربنایی و بخش های کشاورزی و عمرانی در این استان در پی داشت.

جریان شدید سیل طی روزهای گذشته در شهرستان های مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد، باعث آب‌گرفتگی معابر و منازل در شهر ها و روستاهای آن شد.

در پی بارش های سنگین و شدید عصر روز دوشنبه ۱۱ مردادماه در بیشتر خیابان ها و محلات شهرستان‌های بویراحمد و دنا و به ویژه شهر یاسوج سیل به راه افتاد و موجب آبگرفتگی بسیاری از منازل ساکنین این مناطق شد.

این وضعیت در سایر شهرستان های استان کهگیلویه و بویراحمد از جمله گچساران، کهگیلویه و چرام نیز وجود داشت.

سامانه بارشی موسمی مونسون از روز چهارشنبه هفته گذشته وارد کهگیلویه و بویراحمد شد و بارش های این سامانه در هفته جاری نیز ادامه داشت.

۴۶

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا