اخبار استانها

وزیر سابق ارتباطات: رقیب ما قهر مردم است نه رقبا

وزیر سابق ارتباطات: رقیب ما قهر مردم است نه رقبا

به گزارش خبرگزاری recive از آذربایجان‌غربی، محمدجواد آذری جهرمی قائم مقام ستاد کشوری مسعود پزشکیان در همایش حامیان پزشکیان در ارومیه گفت:در هفته های اخیر شاهد یک زمین لرزه برزگ بودیم. زمین لرزه‌ای بنام پزشکیان که مبدا و منشا آن ارومیه بوده است و بسیاری انتظار ایجاد چنین موجی توسط پزشکیان را نداشتند.

وی افزود: امروز ما موج زلزله ارومیه را در تهران، شیراز، اصفهان، خوزستان و همه و همه‌ی شهرهای ایران شاهدیم و امید ما برای تغییر ایران به دستان و بازوان پرتوان مسعود پزشکیان است.

وزیر سابق ارتباطات ادامه داد: این موج مردمی حامیان‌ پزشکیان اتفاقی نیست. آن هایی که بر روی فراموشی مردم حساب کرده بودند، باز هم اشتباه کردند چرا که مردم هرگز وعده های گذشته آقایان را فراموش نکرده‌اند و این افرادی که نامزد انتخابات ریاست جمهوری شده اند و وعده های رنگارنگ می‌دهند که در دوره های قبل نیز گفتند اگر بیاییم، تمام مشکلات کشور حل می شود ولی حل نشد و سه سال تمام در پست های مدیریتی این کشور کاری بجا نبردند.

آذری جهرمی افزود: این افراد به شعور مردم توهین می‌کنند. لازم است متذکر شویم آقایان شما مرغ رو نتوانستید ارزان کنید، وعده طلا می دهید؟

وی اضافه کرد: مسعود پزشکیان ما دروغ نمی گوید و وعده تخیلی و پوشالی‌ نمیدهد. مسعود پزشکیان تحریم‌ها را نعمت‌ نمی داند. پزشکیان به فهم و درک نسل جوان ما باور دارد.

وی گفت: پزشکیان فضای مجازی را تحریم ‌نمی‌داند و با فیلترینگ‌ مخالف است و برای توسعه ایننرنت برنامه عملی دارد.

قائم مقام ستاد کشوری مسعود پزشکیان ادامه داد: او رنج کشیده و دل داده دریاچه ارومیه است و به محیط زیست بصورت فرمایشی نگاه نخواهد کرد و برای احیای دریاچه تلاش خواهد کرد.

آذری جهرمی گفت: مسعود ما دختران‌ ایران‌ را دختر خودش می داند .

او در خاتمه گفت: رقیب ما افرادی هستند که رای نمی‌دهند، نه سایر نامزدهای ریاست جمهوری. پس اگر مردم در خانه بنشینید اقلیت متوهم برما چیره خواهند شد.

46

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا