سیاسی

وزیر اطلاعات: «نگاه به شرق» و روابط راهبردی ایران با چین و روسیه، دشمن را به هراس انداخته

وزیر اطلاعات: «نگاه به شرق» و روابط راهبردی ایران با چین و روسیه، دشمن را به هراس انداخته

حجت‌الاسلام‌والمسلمین خطیب وزیر اطلاعات در همایش بانوان حراست که با عنوان «زن، عفت، امنیت» در سالن اجلاس سران با حضور بانوان حراست کلِ کشور برگزار شد، گفت: در ایام مبارک دهه فجر و به لطف الهی و حضور ملت شریف در راهپیمایی ۲۲ بهمن، مردم ایران پیام انتخاب همیشگی خودشان را به سراسر دنیا مخابره کردند که نشانگر همه‌پرسی فراگیر و مؤثر ملتی بود که در مقابل تمام فتنه‌گری‌ها و بدخواهی‌های دشمنان نشان دادند که پای انقلاب، نظام و رهبری ایستاده‌اند و این پیروزی بزرگ را به ملت عزیز و رهبر حکیم و فرزانه تبریک می گوییم.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین خطیب به جایگاه زنان در تمام عرصه‌های کشور اشاره کرد و گفت: حضور اقتصادی، ورزشی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی زنان ما در جایگاه‌های مختلف شاهد این موضوع است. دشمن تلاش کرد با اخراج ایران از کمیسیون زنان، دشمنی‌های خودش را بروز دهد اما این زنان نشان دادند که با تلاش و کوشش، از نظام پاسداری کرده و خواهند کرد.
وزیر اطلاعات افزود: امروز ما شاهد هستیم دشمن با جنگ رسانه‌ای برای دین‌ستیزی و اسلام‌ستیزی فعال‌شده که به تعبیر رهبر معظم انقلاب، دشمن به دنبال از بین بردن نقاط قوت نظام است.

وزیر اطلاعات تأکید کرد: ایستادگی و توان این ملت مستحکم‌تر خواهد شد و هر روز بر انسجام ملت ایران افزوده خواهد شد. دشمن تنها با چند رسانه محدود مزدبگیر سعودی، انگلیسی و آمریکایی به میدان نیامد بلکه با امکانات مالی که تراز آن از بودجه کشور ما بیشتر بود، هر چه در توان داشت را به کار گرفت . آنان از ده ها سرویس اطلاعاتی بهره گرفتند و از تمام شخصیت‌های سیاسی خود استفاده کردند ولی با شکستی مفتضحانه روبرو شدند و امروز پیام ازسرگیری روابط داده و سفرای‌شان استوارنامه می‌دهند .
وی به سفر رئیس جمهور به چین اشاره کرد و گفت: نگاه به شرق و حضور فعال و راهبردی ایران با کشورهای همسایه، چین و روسیه، دشمن را به هراس انداخته است.

بیشتر بخوانید:

ایران چگونه حمله اسرائیل به تاسیسات نظامی اصفهان را تلافی می‌کند؟ / وزیر اطلاعات پاسخ داد

ده‌ها دختر دانش‌آموز قربانی مسمومیت سریالی / وزیر اطلاعات، به دولت گزارش داد، وزیر بهداشت با تیم همراه به قم رفت

۲۱۲۲۰

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا