اجتماعی

وزیر آموزش و پرورش: تمام مدارس کپری و کانکسی جمع‌آوری می‌شوند

وزیر آموزش و پرورش: تمام مدارس کپری و کانکسی جمع‌آوری می‌شوند

یوسف نوری پنجشنبه شب در نشست شورای آموزش و پرورش استان هرمزگان افزود: برای برچیده شدن کلاس های درس کپری و کانکسی در سطح کشور، تاکنون نشست های با خیران مدرسه ساز و ستاد اجرایی فرمان امام(ره) برگزار شده است.

وی بیان داشت: دانش آموزان بازمانده از تحصیل نیز می‌توانند با استفاده از شبکه شاد و مدرسه ملی ادامه تحصیل دهند.

نوری با اشاره به اینکه امسال از نظر اختصاص تجهیزات و ساخت وساز سال خوبی برای آموزش و پرورش کشور خواهد بود، بیان داشت: به همین منظور ۲ مجتمع بزرگ آموزشی در شهرک پیامبر اعظم (ص) شهر بندرعباس ساخته خواهد شد و همچنین نمایندگی آموزش و پرورش در بخش لیردف شهرستان جاسک به اداره آموزش و پرورش ارتقا پیدا می‌کند.

وزیر آموزش و پرورش اظهارداشت: تاکنون ۷۵ هزار میلیارد ریال در سفرهای استانی رییس جمهور به استان‌های مختلف به آموزش و پرورش تخصیص اعتبار داده شده تا کمبودهای سخت افزاری در این حوزه جبران شود.

وزیر آموزش وپرورش روز پنجشنبه ۱۹ خردادماه جاری پس از ورود به هرمزگان عازم شرق استان شد و وضعیت فضاهای آموزشی مناطق سخت گذر و کوهستانی شهرستان جاسک را بررسی کرد.

یوسف نوری همچنین در این روز نمایشگاه دست ساخته‌های هنرجویان هنرستان های فنی و حرفه ای و کاردانش استان هرمزگان را افتتاح کرد و با نماینده ولی فقیه درهرمزگان و امام جمعه بندرعباس نیز دیدار و گفت وگو کرد.

بیشتر بخوانید:

۴۰ درصد مدارس دولتی تهران فرسوده است

وزیر آموزش و پرورش: تعطیلی مدارس بدنبال شیوع کرونا تصمیم اشتباهی بود

۴۷۲۳۱

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا