سمنان

وجود مطالبه گران برای هر شهر و منطقه نعمت است

وجود مطالبه گران برای هر شهر و منطقه نعمت است

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان، فرشید فلاح روز پنجشنبه در جمع گروهی از مطالبه گران شهر سمنان در فضای مجازی با تاکید بر اینکه پیشرفت شهر و استان سمنان برای وی یک اصل بوده و علاقه مند به توسعه و پیشرفت شهر سمنان و این استان است اظهار داشت: برای دستیابی به این هدف مهم نیازمند همیاری و دست به دست هم دادن است.

وی، در پاسخ به سوالات و درخواست های مطالبه گران سمنان در فضای مجازی بهتبیین عملکرد اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در سه سال اخیر پرداخت و افزود: کسب عنوان سمنان شهر خلاق در کتاب و کتاب خوانی، قرار گرفتن سمنان درزمره پنج شهر خلاق سفال و سرامیک، تلاش برای پیگیری احداث تالار مرکزی سمنان که هم اکنون بیش از 20 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و فعال کردن شئورای فرهنگ عمومی و مرجعیت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مرجعیت و سیاست گذاری فرهنگی در استان از جمله دست آوردهای این اداره کل در این مدت بوده است.

فلاح با بیان اینکه در امر فضای مجازی و وظیفه فرهنگ و ارشاد اسلامی مصوبه ای وجود ندارد گفت: وظیفه این اداره کل تلاش برای تولید و انتشار محتوای مناسب برای فضای مجازی است و در این عرصه اقدامات گسترده ای تاکنون انجام داده است.

وی سمنان را در این عرصه پیشتاز در بین استانها دانست و گفت: در امر رصد فضای مجازی وظیفه ای متوجه فرهنگ و ارشاد اسلامی نیست.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در این نشست در خصوص برخی از درخواست ها و مسایل مطرح شده توسط مطالبه گران فضای مجازی توضیحاتی داد و به سوالات آنان در خصوص وضعیت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان سمنان، برگزاری نشست با فعالان فضای مجازی، اصلاح و نصب المان های شهری و همکاری با شهرداری سمنان در این خصوص و … پاسخ داد.

برخی از مطالبه گران سمنان در فضای مجازی نیزدر این نشست به طرح دیدگاهها و نظرات خود در خوصوص مسایل فرهنگی پرداختند.

46

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا