اجتماعی

واکنش پلیس به پوشش گردشگران در مناطق جنوبی

واکنش پلیس به پوشش گردشگران در مناطق جنوبی

سردار حسین اشتری در حاشیه پنجمین گردهمایی سراسری فرماندهان، معاونان، مدیران و مسئولان پایگاه‌های یگان حفاظت میراث‌فرهنگی با حضور در جمع خبرنگاران در خصوص ضابط بودن ماموران یگان حفاظت میراث‌فرهنگی گفت: ضابط بودن به این معناست که گزارش آن‌ها برای دستگاه قضایی کفایت می‌کند. ضمن این که همکاران من نیز آماده هستند هر جایی که مشکلی پیش بیاید، چون با هم ارتباط دارند، با ماموران یگان حفاظت میراث‌فرهنگی همکاری کنند و مجموعه انتظامی شهرستان و استان از آن‌ها حمایت خواهند کرد.

سردار اشتری در ادامه به امضای تفاهم‌نامه با وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی که همزمان با برگزاری این گردهمایی امضا شده است، اشاره کرد و ادامه داد: در حوزه ترافیکی و راهنمایی و رانندگی همکاری‌های بسیار خوبی با این وزارتخانه داریم. در حوزه امنیت گردشگران و نیز در حوزه صنایع‌دستی و کمک به تولیدکنندگان نیز اقدامات خوبی انجام شده است.

فرماندهی انتظامی کل کشور یادآور شد: در حوزه نظم، امنیت و انتظام‌بخشی به این حوزه نیز با استفاده از ظرفیت یگان حفاظت میراث‌فرهنگی کارها به خوبی دارد انجام می‌شود و همکاران ما و این وزارتخانه کارها خوبی انجام داده‌اند.
وی تأکید کرد: با انتقال داده‌ها و استفاده از اطلاعات موجود، امیدوارم بتوانیم این ماموریت خطیر را به خوبی انجام دهیم. البته ما یک پیشنهادی نیز به آقای ضرغامی دادیم که هر چقدر بتوانیم این کنترل‌ها را الکترونیکی کنیم، در سرعت و دقت عمل به ما بیشتر کمک خواهد کرد و در این باره پژوهشگاه ما و دانشگاه‌ها آمادگی کامل دارند.
اشتری در پاسخ به سوالی درباره وضعیت پوشش برخی از گردشگران به خصوص در مناطق جنوبی کشور و اعتراض برخی از جوامع محلی گفت: در این باره هماهنگی خوبی انجام شده و با کمک مدیران مربوطه و مردم این مشکل برطرف خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

فرمانده کل فراجا: ژاندارمری اولین نیرویی بود که ۱۰۰ بار قبل از جنگ مقابل رژیم بعثی ایستاد

سردار اشتری: باید از امنیت تامین شده برای توسعه اقتصادی بهره برد

۲۳۳۲۳۱

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا