اخبار ورزشی

واکنش پاستورلو به شایعات بازگشت استراماچونی به استقلال

واکنش پاستورلو به شایعات بازگشت استراماچونی به استقلال

پس از جدایی قطعی فرهاد مجیدی از جمع آبی‌پوشان پایتخت و موافقت مدیران باشگاه استقلال با تصمیم این مربی، بازار اسامی مختلفی که به عنوان جایگزین مجیدی مطرح می‌شود، داغ است و از چند گزینه داخلی و خارجی به عنوان سرمربی آینده استقلال یاد شده است.
یکی از این گزینه‌ها، آندره‌آ استراماچونی، سرمربی پیشین استقلال است که هواداران استقلال با این مربی ایتالیایی خاطرات خوشی دارند و همین مساله باعث شده است تا او به عنوان یکی از گزینه‌های مورد توجه ‌آبی‌ها برای نیمکت استقلال قلمداد شود.
این مساله باعث شد تا فدریکو پاستورلو، مدیربرنامه‌های آندره‌آ استراماچونی نسبت به این مساله و شایعات بازگشت او به استقلال واکنش نشان دهد. مدیربرنامه‌های این مربی ایتالیایی در این رابطه اظهار کرد: ما همچنان با باشگاه استقلال پرونده‌ای داریم که با آن‌ها در دادگاه هستیم.
با توجه به صحبت‌های مدیربرنامه‌های آندره‌آ استراماچونی به نظر می‌رسد، مساله‌ای که باید در وهله اول مد نظر مدیران استقلال قرار بگیرد، حل و فصل کردن مطالبات این مربی ایتالیایی است که هم‌چنان پرونده‌اش در دادگاه حکمیت ورزش (CAS) است و این دادگاه هم نتیجه نهایی این پرونده را اعلام نکرده است.
ماجرای پرونده استراماچونی و شکایت او از باشگاه استقلال هم‌چنان به نتیجه نهایی خود نرسیده و دادگاه حکمیت ورزش (CAS) هم‌چنان در حال بررسی تمام ابعاد و ادعاهای باشگاه استقلال و استراماچونی است تا بتواند حکم نهایی این پرونده را صادر کند.

۲۵۸ ۲۵۸

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا