اخبار ورزشی

واکنش تند لاپورتا به ادعای رئیس لالیگا درباره لوا

واکنش تند لاپورتا به ادعای رئیس لالیگا درباره لوا

به گزارش خبرگزاری recive، حالا دیگر کاملاً مشخص شده که رابرت لواندوفسکی خواهان جدایی از بایرن مونیخ و انتقال به بارسلوناست. این ستاره لهستانی علنا اعلام کرده که دیگر علاقه‌ای به ادامه حضور در جمع باواریایی‌ها ندارد و می‌خواهد چالش جدیدی را تجربه کند. از طرف دیگر مذاکراتی بین بارسلونا و بایرن‌مونیخ وجود داشته اما هنوز اتفاق ویژه ای در این مورد رخ نداده است.
بارسلونا در وضعیت اقتصادی فوق العاده ای به سر نمی‌برد بنابراین کار آن‌ها برای جذب رابرت لواندوفسکی دشوار است. موضوعی که خاویر تباس، رئیس لالیگا، نیز در مصاحبه جدید خود آن را تایید کرده و گفت: “بارسلونا به خوبی می داند که برای جذب لواندوفسکی چه باید بکند. آنها کاملا به قوانین کنترل اقتصادی ما آگاهند و این به سود خود باشگاه هاست تا دچار مشکلات بزرگتر نشوند. بارسلونا الان از لحاظ مالی در شرایطی نیست که بتواند لواندوفسکی را جذب کند. نمی دانم فرانکی دی یونگ، پدری یا بازیکنانی را واگذار خواهند کرد یا خیر. مدیران بارسا می دانند که بدون فروش چند بازیکن فعلی، نمی توانند خریدی داشته باشند. تکرار می کنم، در حال حاضر بارسا نمی تواند لواندوفسکی را جذب کند.”
این اظهارنظر رئیس لالیگا با واکنش تند خوان لاپورتا روبرو شده است. رئیس باشگاه بارسلونا در این باره گفت: “می‌خواهم به رئیس لالیگا یادآوری کنم که نقش او این است که به دنبال بهترین منافع هر باشگاه حاضر در لیگ باشد. وقتی او در مورد خرید احتمالی بارسلونا صحبت می کند به ما ضربه می‌زند. نمی‌دانم چرا او می خواهد بر منافع بارسلونا تأثیر منفی بگذارد.
حتی اگر او این کار را داوطلبانه یا غیرارادی انجام دهد، می‌خواهم از رئیس لالیگا بخواهم که از اظهار نظر درباره خرید احتمالی ما خودداری کند. این برای ما چیزی جز صدمه و آسیب ندارد.”
۲۵۶ ۲۵۱

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا