اخبار ورزشی

واکنش تلخ جهانبخش به شرایط آماده‌سازی تیم ملی

واکنش تلخ جهانبخش به شرایط آماده‌سازی تیم ملی

به گزارش خبرگزاری recive؛ تیم ملی فوتبال، این روزها در قطر اردو زده و تمریناتش در مسیر آماده سازی جام جهانی را در این کشور پیگیری می کند.
علیرضا جهانبخش در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال در قطر اظهار کرد: بعد از مدتی سردرگمی در مورد برگزاری اردو، مکان اردو و بازی‌های دوستانه تیم ملی خدا را شکر اردوی قطر هماهنگ شد و تمرینات خوبی برگزار کردیم که بخاطر شرایط آب و هوایی و شرجی بودن هوا، تمرینات در شب برگزار می شود. دمای هوا در شب بد نیست. شرایط بازیکنان بد نیست. بعد از لغو چند بازی دوستانه خدا را شکر بازی با الجزایر تایید شد، برای یک بازی خوب با این تیم تمرین می‌کنیم. من، سایر بازیکنان و کادرفنی دوست داشتیم بازی‌های تدارکاتی بیشتری برگزار کنیم ولی این اتفاق رخ نداد.
وی افزود: شرایط سختی هست، آماده سازی به گونه‌ای باشد که به تیم و بازیکنان کمک کند که شرایط خوبی در اردوهای بعدی داشته باشیم، نباید بگذاریم اتفاقات این اردو دوباره رخ بدهد و باید از هم اکنون برنامه ریزی داشته باشیم که بتوانیم شرایط خوبی برای جام جهانی داشته باشیم. ولز هم دیگر تیم همگروهی ماست که البته تیم بسیار خوبی است و بازیکنانش اکثر در سطح خوب اروپا بازی می‌کنند.
بازیکن تیم ملی تصریح کرد: این گروه سخت قطعا سخت‌تر شده است، بدون آمادگی و داشتن بازی‌های تدارکاتی به جام جهانی برویم راستش را بخواهید شرایط مثبتی نمی‌بینیم اما باید قسمت مثبت داستان را نگاه کنیم که بازیکنان خوب تمرین می‌کنند مصمم هستند و امیدواریم با بازی‌های خوب دل مردم را شاد کنیم، از همه مهم‌تر اینکه مردم عزیزمان برای ما دعا کنند که اردوهای پیش رو و بازی‌های خوبی داشته باشیم تا در جام جهانی دل مردم را شاد کنیم.
بیشتر بخوانید:

پولدارترین تیم جهان در آستانه نابودی!

علی دایی و تکذیب یک شایعه جنجالی

نکونام پیشنهاد سرمربیگری استقلال را رد کرد
۲۵۷ ۲۵۱

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا