اجتماعی

واکسیناسیون مدافعان اقتصاد کشور را در اولویت قرار دهید

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل زوابط عمومی و امور بین الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور، دکتر مهران صمدی رئیس قرارگاه احیاء بینش امر به معروف و نهی از منکر در گفتگویی اظهار داشت: از ابتدای شیوع پاندمی کرونا در کشور در شهرهای قرمز و نارنجی سازمان های دولتی، بخش خصوصی و  اصناف ، بسته به شرایط  به دفعات یا تعطیل شده اند و یا با حضور یک سوم و دو سوم کارکنان در محل کار تلاش کرده اند از جان کارکنان و خانواده هایشان محافظت کنند.

وی افزود: این در حالی است که با توجه به حساسیت کار بانک ها و تعداد کارکنان معدود  مشغول به کار در شعب این قشر پر تلاش همواره در محل کار خود حضور یافته اند و نتوانسته اند مانند سایر اصناف از مزایای دورکاری بهره مند شوند .

وی همچنین گفت: توجه داشته باشیم که  کارکنان شعب بانک ها  به واسطه ی مواجهه ی حضوری با افراد مختلف در طی روز همواره در خطر ابتلا به بیماری کرونا هستند. ضمن اینکه برابر آمار های رسمی از ابتدای شیوع بیماری کرونا در کشور ، حدود ۳۵ هزار نفر از کارمندان بانک به کرونا مبتلا شده و ۲۶۰ نفر نیز جان خود را از دست داده اند. لذا  توصیه  می کنم که وزارت محترم بهداشت ، واکسیناسیون کارکنان بانک و مدافعین اقتصاد کشور  را در اولویت قرار دهد.

وی در پایان تاکید کرد: این موضوع از آن جهت دارای اهمیت مضاعف  است که  تعداد قابل توجهی از کارمندان شعب از بانوان محترم هستند . لذا  از مدیران ارشد محترم بانک های کشور می خواهم با پیگیری ویژه و تا حصول نتیجه ی دلخواه ، تسریع در نوبت واکسیناسیون کارمندان شعب را در اولویت کاری خود قرار دهند.

انتهای پیام


دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا