سمنان

همکاری پاسگاه فولاد محله با یگان حفاظت منابع طبیعی مهدیشهر

همکاری پاسگاه فولاد محله با یگان حفاظت منابع طبیعی مهدیشهر

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان، تفاهم نامه ای در خصوص تعامل و همکاری درخصوص پیشبرد اهداف سازمانی و اعلام جرائم مرتبط باعرصه های منابع طبیعی و همکاری در اجرای احکام قضائی و اجرای گشت مشترک بین عوامل نیروی انتظامی پاسگاه فولاد محله و یگان حفاظت منابع طبیعی درخصوص قاچاق چوب محصولات فرعی ، زمین خواری ،تخریب و تصرف در اراضی ملی در سطح حوزه استحفاظی شهرستان مهدیشهر فی مابین یگان حفاظت شهرستان و پاسگاه انتظامی فولاد به امضا رسید .

سروان سید رضا قادری فرمانده انتظامی پاسگاه فولاد محله در حاشیه این تفاهنامه گفت: تعامل نیروی انتظامی با منابع طبیعی نقش مهمی در حفاظت از عرصه های ملی دارد.

سروان قادری فرمانده انتظامی پاسگاه فولاد محله نیز تعامل فی ما بین دو مجموعه اداره منابع طبیعی و آبخیزداری و نیروی انتظامی را بسیار خوب توصیف کرد و افزود با افزایش روز افزون این تعاملات، شاهد کاهش چشمگیر تصرفات و تخریب اراضی ملی در شهرستان مهدیشهر خواهیم بود.

حیدر واحدی مطلق رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مهدیشهر در حاشیه این نشست خواستار همراهی نیروی انتظامی همچون گذشته شد.

حیدر واحدی مطلق رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مهدیشهربا اشاره به اهمیت صیانت از مواهب خدادادی برای حفظ حیات انسانی و جانوری گفت : امروز مشارکت فعال مردم مهمترین راه نجات منابع طبیعی شهرستان مهدیشهرو مناطق مختلف کشور از تخریب و آسیب ها است.

وی با بیان اینکه منابع طبیعی متعلق به تمام آحاد مردم و متعلق به نسلهای آینده است، بایستی از آن برخوردار باشند، گفت: از این ثروت خدادادی به درستی حفاظت و بهره برداری کرده تا نسل های بعدی هم از این شرایط درآینده استفاده کنند.

ایشان با تأکید بر اینکه همکاری و تعامل نیروهای انتظامی با منابع طبیعی نقش مهمی در حفاظت از عرصه های ملی دارد، گفت: اقدامات و همکاری مناسب نیروی انتظامی در جلوگیری و کاهش جرایم، تخریب و تصرف اراضی ملی بر کسی پوشیده نیست و این تلاش و همکاری ها برای حفاظت از عرصه های منابع طبیعی باید ادامه داشته باشد.

48

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا