سمنان

همایش مجمع علما و روحانیون استان سمنان برگزار شد

همایش مجمع علما و روحانیون استان سمنان برگزار شد

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان ،حجت‌الاسلام تقوی در این مراسم برگزاری مجمع علما و روحانیون را در راستای سلسله نشست های جهاد تبیین عنوان کرد و اظهار داشت:مسئولیت متولیان، سازمان ها و نهادهای فرهنگی در خط مقدم جهاد تبیین بسیار مهم است و باید با سازماندهی صحیح و اصولی ظرفیت ها، از ارزش ها و اعتقادات عمیق دینی، ملی و مذهبی دفاع شود و نقش خواص در این زمینه بسیار مهم و موثر است.

وی در ادامه افزود:ایجاد یک مجموعه تبیینی منسجم و هم افزایی ظرفیت ها با رویکرد مخاطب محوری باید در دستور کار قرار گیرد تا با وحدت و یکپارچگی و بهره گیری از روحیه جهادی و انقلابی بتوانیم در عرصه جهاد تبیین و ایجاد تمدن نوین اسلامی نقش آفرین باشیم.

سردار دامغانی فرمانده سپاه استان سمنان در ابتدای این مراسم اخلاص شهید سلیمانی را از ویژگی های برجسته این شهید والامقام برشمرد و گفت:بصیرت و اخلاص شهید سلیمانی موجب شد تا در میدان به یک فرمانده مقتدر در عرصه نظامی و در حوزه دیپلماسی به یک سیاستمدار انقلابی تبدیل شود.

همایش مجمع علما و روحانیون استان سمنان برگزار شد

مهندس سید محمدرضا هاشمی استاندار سمنان نیز در این همایش خدمت به مردم را بالاترین افتخار برای کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت:بصیرت،شهادت طلبی و ولایت‌مداری مردم استان سمنان مدیون نقش روحانیت است و ما قدردان زحمات و تلاش های شایسته و روشنگری های روحانیت هستیم.

همایش مجمع علما و روحانیون استان سمنان برگزار شد

مجمع علما و روحانیون استان سمنان با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین مرتضی مطیعی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه سمنان، سیدمحمدرضا هاشمی استاندار سمنان، سردار حمید دامغانی‌ فرمانده سپاه قائم آل‌محمد (عج) و جمعی از طلاب و روحانیون استان سمنان در حسینیه شهدای گمنام سپاه استان برگزار شد.

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا