سمنان

هفت طرح عمرانی برق رسانی در شهرستان دامغان افتتاح شد

هفت طرح عمرانی برق رسانی در شهرستان دامغان افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان طرح احداث دو هزار و 695 متر شبکه فشارمتوسط هوایی و زمینی به منظور توسعه فیدرهای پست جدیدالاحداث شهرک صنعتی با مبلغ هفت میلیارد و 574 میلیون ریال و طرح اصلاح شبکه 20 کیلوولت محور دامغان سمنان با اعتبار یک میلیارد و 244 میلیون ریال، از جمله طرح های افتتاحی هستند.

طرح بهینه سازی و تبدیل پنج هزار و 825 متر شبکه سیمی به کابل خودنگهدار در روستاهای بهاآباد، مهماندوست و فاز یک جزن با مبلغ 10 میلیارد و 95 میلیون ریال و طرح احداث شبکه و نصب دو ایستگاه هوایی به قدرت 100 کیلوولت آمپر برای تامین برق بلوکهای مسکن مهر با اعتبار سه میلیارد و 27 میلیون ریال به عنوان طرح های قابل افتتاح به شمار می روند.

طرح اصلاح شبکه و جابه جایی 9 اصله پایه برق در روستای حسین آباد دولاب با اعتبار یک میلیارد و 161 میلیون ریال، طرح بهینه سازی و تبدیل دو هزار و 70 متر شبکه سیمی به کابل خودنگهدار با مبلغ چهار میلیارد و 807 میلیون ریال و طرح احداث شبکه روشنایی معابر بلوار دانشگاه پیام نور و نیروی انتظامی با اعتبار یک میلیارد و 773 میلیون ریال، از دیگر طرح های قابل افتتاح در هفته دولت محسوب می شوند.

گفتنی است : در مراسم افتتاح همزمان طرح های عمرانی این شهرستان، استاندار سمنان، فرماندار، امام جمعه و جمعی از مسئولین استان و شهرستان دامغان حضور داشتند.

48

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا