سمنان

هفت طرح عمرانی برق رسانی در شهرستان دامغان افتتاح شد

هفت طرح عمرانی برق رسانی در شهرستان دامغان افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان طرح احداث دو هزار و ۶۹۵ متر شبکه فشارمتوسط هوایی و زمینی به منظور توسعه فیدرهای پست جدیدالاحداث شهرک صنعتی با مبلغ هفت میلیارد و ۵۷۴ میلیون ریال و طرح اصلاح شبکه ۲۰ کیلوولت محور دامغان سمنان با اعتبار یک میلیارد و ۲۴۴ میلیون ریال، از جمله طرح های افتتاحی هستند.

طرح بهینه سازی و تبدیل پنج هزار و ۸۲۵ متر شبکه سیمی به کابل خودنگهدار در روستاهای بهاآباد، مهماندوست و فاز یک جزن با مبلغ ۱۰ میلیارد و ۹۵ میلیون ریال و طرح احداث شبکه و نصب دو ایستگاه هوایی به قدرت ۱۰۰ کیلوولت آمپر برای تامین برق بلوکهای مسکن مهر با اعتبار سه میلیارد و ۲۷ میلیون ریال به عنوان طرح های قابل افتتاح به شمار می روند.

طرح اصلاح شبکه و جابه جایی ۹ اصله پایه برق در روستای حسین آباد دولاب با اعتبار یک میلیارد و ۱۶۱ میلیون ریال، طرح بهینه سازی و تبدیل دو هزار و ۷۰ متر شبکه سیمی به کابل خودنگهدار با مبلغ چهار میلیارد و ۸۰۷ میلیون ریال و طرح احداث شبکه روشنایی معابر بلوار دانشگاه پیام نور و نیروی انتظامی با اعتبار یک میلیارد و ۷۷۳ میلیون ریال، از دیگر طرح های قابل افتتاح در هفته دولت محسوب می شوند.

گفتنی است : در مراسم افتتاح همزمان طرح های عمرانی این شهرستان، استاندار سمنان، فرماندار، امام جمعه و جمعی از مسئولین استان و شهرستان دامغان حضور داشتند.

۴۸

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا