سیاسی

هشدار یک فرمانده ارتش به «دشمنان» / گستاخی‌تان را پاسخی درهم شکننده می‌دهیم

هشدار یک فرمانده ارتش به «دشمنان» / گستاخی‌تان را پاسخی درهم شکننده می‌دهیم

امیر علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با حضور در منطقه پدافند هوایی جنوب شرق (شهدای خلیج فارس)، از بخش‌های مختلف گروه شهید پوردست و گردان دیده‌بانی، بازدید و توان رزمی و قدرت تدافعی این منطقه پدافندی را مورد ارزیابی قرار داد.
وی ضمن قدردانی از فرماندهان و کارکنان منطقه پدافند هوایی جنوب‌شرق اظهار کرد: آرامش و امنیت در حوضه‌ جغرافیایی خلیج‌فارس و جنوب‌شرق کشور با غیرت غرورآفرین و همت جوانان این منطقه به ارمغان می‌آید.
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با بیان این‌که دفاع از آسمان مقدس ایران اسلامی انگیزه‌ای همیشگی و پایان‌ناپذیر برای رزمندگان ولایت‌مدار، میهن‌دوست و غیرتمند پدافند هوایی است، تصریح کرد: ماموریت نیروهای مسلح،ایجاد آرامش برای تمام جغرافیای این سرزمین است و ما با ارزیابی که هر روزه از نوع تهدیدات به‌عمل می‌آوریم و شناختی که از خباثت دشمنان داریم، راهبردی در پیش گرفته‌ایم که بتوانیم در مقابل هر تهدیدی ایستادگی کنیم و در صورت گستاخی دشمنان پاسخی درهم‌شکننده به آن‌ها بدهیم.
امیر صباحی‌فرد در پایان خاطرنشان کرد: نیروی پدافند هوایی ارتش در آمادگی مطلوبی به سر می‌برد و دشمنان به این امر واقف هستند و همین آمادگی سبب شده است که جرأت هیچ‌گونه جسارتی را پیدا نکنند.

بیشتر بخوانید:

آب و جارو برای استقبال از جنگنده‌های روسی / «ماکت‌های سوخو-۳۵» در پایگاه نیروهای هوایی ایران + تصاویر ماهواره‌ای

تایید رسمی «ورود جنگنده سوخو ۳۵» به ایران/ «به‌زودی»، دیگر سلاح‌های روسی هم وارد کشور می‌شوند

۲۱۲۲۰

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا