اجتماعی

هشدار نظام وظیفه به مشمولان ورزشکار

هشدار نظام وظیفه به مشمولان ورزشکار

به گزارش خبرگزاری recive به نقل از پلیس، سازمان وظیفه عمومی انتظامی کشور در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: آن دسته از ورزشکاران مشمول که در سطح تیم ملی و لیگ برتر مشغول فعالیت ورزشی هستند و از تسهیلات ویژه مشمولان ورزشکار حرفه‌ای و قهرمانی استفاده می‌کنند، ضروری است قبل از اتمام مجوز فعالیت ورزشی وضعیت خدمتی خود را تعیین تکلیف کنند تا وارد غیبت نشوند.

براساس تسهیلات در نظر گرفته شده، خدمت دوره ضرورت برای ورزشکاران مشمول در سطح تیم ملی حداکثر تا سن ۳۰ سالگی تمام و در سطح لیگ برتر تا سن ۲۸ سالگی تمام، در صورت استمرار فعالیت و برابر ضوابط به تعویق می‌افتد.

تیم‌های ورزشی موظف به رعایت ضوابط یادشده هستند و باید از به کارگیری مشمولان ورزشکاری که مهلت آنان به اتمام رسیده خودداری و آنان را برای تعیین تکلیف وضعیت خدمتی به سازمان وظیفه عمومی راهنمایی کنند در غیر این صورت این دسته از ورزشکاران وارد غیبت شده و مجوز ادامه فعالیت ورزشی را ندارند.

براساس این گزارش، مشمولان و خانواده‌های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ یا کانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانی khabaresarbazi@ از آخرین اخبار خدمت سربازی مطلع شوند.

بیشتر بخوانید:

اعلام ضوابط و مقررات معافیت سربازی ورزشکاران

۴۷۴۷

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا