سیاسی

هشدار معنادار فرمانده کل ارتش / «موضع‌گیری‌های نابجا» نکنید

هشدار معنادار فرمانده کل ارتش / «موضع‌گیری‌های نابجا» نکنید

امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش در حاشیه دیدار مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی با رهبر انقلاب در روز عید مبعث، اظهار داشت: یکی از مهمترین اهداف دشمنان ما که روی آن متمرکز می‌شود برهم زدن اتحاد ملی است و در این راستا بر روی مسایل قومی، مذهبی، جنسیتی، اقتصادی، اجتماعی و … برنامه ریزی می‌کنند تا انسجام ما را برهم بزنند.
وی افزود: تا زمانیکه ملت ما در عرصه‌ای اتحاد داشته باشد هرچقد هم تهدید، تهدید بزرگی باشد، مردم موفق خواهند بود. موسوی با بیان اینکه ما در مقابل ترفند دشمنان باید تمام توان خود را بکار ببریم و اتحادمان را روز بروز مستحکم‌تر کنیم، اظهار داشت: ارتش نماد استحکام و استقلال و وحدت ملی است و همه اقشار و مذاهب مختلف هم در این سازمان حداقل بعنوان وظیفه شرکت می‌کنند.
فرمانده کل ارتش تصریح کرد: وظیفه همه ما است که مراقب توطئه‌های دشمن باشیم و روی جنگ شناختی دشمنان حساس باشیم.
وی ادامه داد: باید مراقبت کنیم که بهانه به دست دشمن ندهیم، گاهی عدم توجیه یا اطلاع رسانی مناسب، گاهی موضع‌گیری‌های نابجا و گاهی اقداماتی که زمان و مکان مناسبی نداشته باشد، ممکن است برای گروهی از مردم یا بخشی از کشور سوءتفاهمی ایجاد کند.
فرمانده کل ارتش گفت: در جنگ شناختی دشمن تلاش می‌کند در طرف مقابل آنگونه که خود میخواهد سوءتفاهم ایجاد کند لذا باید مراقبت کنیم اشتباهی از ما در این عرصه سر نزند.

بیشتر بخوانید:

فرمانده کل ارتش: اکنون، تمرکز حملات دشمن روی جایگاه رهبری است / گلوله جنگ ترکیبی، گاهی اصابت می‌کند و اثرات مخربی برجای می‌گذارد

انتقاد فرمانده کل ارتش از فضای مجازی / کاشفان حقیقت، یک هفته، فقط یک هفته، چشم و گوش نازنین خود را بر صدا و تصویر شیطان ببندند

وعده اقتصادی جذاب سرلشکر موسوی به ارتشی‌ها

۲۱۲۲۰

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا